LG wprowadza na rynek lodówkę INSTAVIEW

LG wprowadza na rynek lodówkę INSTAVIEW

Published

Jako czołowy gracz na światowym rynku lodówek, LG Electronics (LG) zaprezentuje swoją innowacyjną lodówkę InstaView Door-in-Door™ podczas tegorocznego Innofest Europe, który odbędzie się na Krecie. Lodówka jest już powszechnie kojarzona z inteligentnym ekranem dotykowym i nowatorską funkcją Knock-On, która nie tylko pozwala zaoszczędzić energię, ale także zachować elegancki i nowoczesny wygląd urządzenia.

InstaView Door-in-Door™ – rewolucyjne rozwiązanie

Podczas gdy drzwi w konwencjonalnych lodówkach zdobią z reguły jedynie dozowniki lodu, urządzenie InstaView Door-in-Door™ zachwyciło media i specjalistów z branży niespotykanym wcześniej 33-calowym eleganckim szklanym panelem i szeroką gamą funkcji. Przezroczysty ekran w InstaView umożliwia sprawdzenie zawartości lodówki bez otwierania urządzenia. Dzięki funkcji Knock-On wystarczą dwa stuknięcia, aby podświetlić wnętrze lodówki i skontrolować stan zapasów przy zamkniętych drzwiach.
1--Light_On_Food_Silver.jpg
Przestronna komora Door-in-Door™ pozwala na wygodne przechowywanie napojów lub przekąsek. Można ją bez trudu otworzyć za pomocą przycisku ukrytego pod drzwiami lodówki, który jednocześnie pozwala podejrzeć przedmioty wewnątrz, co gwarantuje maksimum elastyczności i wygody. InstaView Door-in-Door™ jest doskonałym przykładem połączenia estetyki i wydajności ze starannie dopracowanym, innowacyjnym stylem LG.

Silnik Inverter Linear Compressor zapewnia maksymalną energooszczędność

Lodówki LG są zasilane przez unikalny silnik Inverter Linear Compressor, w którym zamiast konwencjonalnego napędu zastosowano liniowy napęd tłoka. Redukuje to tarcie wewnętrzne, co przekłada się na mniejsze zużycie energii i niweluje hałas, a jednocześnie zapewnia większą niezawodność i trwałość sprzętu. Silnik Inverter Linear Compressor objęty jest 10-letnią gwarancją. Według testów przeprowadzonych przez niemieckie stowarzyszenie naukowo-techniczne Verband der Elektrotechnik Elektronik Informationstechnik (VDE), silnik może działać sprawnie nawet przez 20 lat. 1

Innowacyjne rozwiązania, które zaspokajają codzienne potrzeby

Urządzenie InstaView Door-in-Door™ wyposażone jest w funkcję Pure N Fresh, która zapobiega zanieczyszczeniu powietrza wewnątrz lodówki. Co więcej, innowacyjny FRESHBalancer™ optymalizuje poziom wilgotności poprzez uszczelnianie szuflady na warzywa, aby zachować świeżość produktów przez dłuższy okres.
Ponadto, dzięki specjalnemu systemowi dozowania wody, który nie wymaga instalacji hydraulicznej, lodówka może być ustawiona w dowolnym miejscu w domu. Nowoczesny, wyjątkowo pojemny zbiornik na wodę został umieszczony w głównej komorze lodówki, co umożliwia bezpośrednie napełnianie.
5--Dispenser.jpg

Podjęliśmy wspólny wysiłek, aby zagwarantować, że nasza najnowsza lodówka InstaView Door-in-Door™ zapewni klientom maksimum wygody i wydajności

podsumowała Song Dae-hyun, prezes LG Electronics Home Appliance & Air Solutions Company

To właśnie skrupulatna dbałość o każdy szczegół naszych produktów jest tym, co doprowadziło LG do aktualnej pozycji lidera na światowym rynku urządzeń gospodarstwa domowego.

# # #
1   Testy zostały przeprowadzone zgodnie z wewnętrznym protokołem przyspieszonego, 20-letniego cyklu życia produktu LG. Rezultaty badań laboratoryjnych uwzględniają intensywne i normalne użytkowanie. Szacowana żywotność produktu nie stanowi podstaw do udzielenia gwarancji.

O firmie LG Electronics, Inc.Firma
LG Electronics Inc. jest jednym z głównych światowych producentów oferujących innowacyjne technologie w dziedzinie elektroniki użytkowej, urządzeń mobilnych oraz sprzętu AGD. LG zatrudnia 77 000 osób w 125 oddziałach na całym świecie. W roku 2015 globalna sprzedaż firmy osiągnęła wartość 48,8 miliarda USD. Działalność LG Electronics obejmuje cztery działy: Home Entertainment, Mobile Communications, Home Appliance & Air Solution oraz Vehicle Components. LG jest jednym z największych na świecie producentów płaskich telewizorów, urządzeń mobilnych, klimatyzatorów, pralek oraz lodówek. W roku 2016 firma otrzymała tytuł ENERGY STAR® Partner of the Year. Więcej informacji pod adresem www.lg.com oraz www.lge.pl.

Copy as a Plain Text

Share

Check your inbox for a subscription confirmation email.
By confirming your subscription you will receive the latest content published on this website and consent to your information being securely processed and stored.