Netflix za darmo już od dziś na nowych telewizorach LG SUPER UHD oraz OLED 2017
Netflix za darmo już od dziś na nowych telewizorach LG SUPER UHD oraz OLED 2017

Netflix za darmo już od dziś na nowych telewizorach LG SUPER UHD oraz OLED 2017

Dzięki innowacyjności i możliwości wyświetlania doskonałej jakości obrazu 4K HDR telewizory LG gwarantują niezapomniane wrażenia z oglądania treści oferowanych przez serwisy VoD 

Już od dziś rusza promocja LG i Netflix – jednego z największych światowych serwisów streamingowych, w ramach której osoby kupujące telewizor z nowej linii na 2017 rok – LG OLED TV 4K, LG Super UHD TV lub modele LG UHD TV z serii UJ750, otrzymają bezpłatnie 3 miesięczny dostęp do serwisu Netflix w pakiecie Premium. Umożliwia on oglądanie filmów w najwyższej możliwej jakości 4K.
LG w swoich najnowszych telewizorach na 2017 oferuje połączenie wysokiej jakości obrazu wyświetlanego w technologii HDR oraz jeszcze bardziej intuicyjnego menu, które zapewnia szybki i bezproblemowy dostęp do aplikacji dostępnych w ramach webOS 3.5. Dzięki temu telewizory LG OLED, SUPER UHD oraz UHD na 2017 gwarantują najwyższy poziom satysfakcji podczas korzystania z serwisu Netflix.
Netflix Hot Key.jpg
To atrakcyjne połączenie sprawia, że posiadacze telewizorów LG 4K UHD będą mogli doświadczyć wyjątkowych wrażeń podczas oglądania treści w jakości UHD 4K oraz technologią HDR, jakie oferuje Netflix, Innowacyjne rozwiązania jakie zastosowano we wszystkich telewizorach LG UHD 4K na rok 2017, gwarantują fascynujące wrażenia podczas oglądania filmów o niezwykle bogatych detalach i żywych kolorach, dostępnych w serwisie Netflix. Niesamowitą jakość obrazu o poszerzonym zakresie tonalnym HDR i rozdzielczości 4K, można od teraz podziwiać oglądając najnowszy serial Marvel’s Iron Fist, a także inne popularne produkcje, takie jak The OA, czy Chef’s Table.
Cała linia telewizorów Premium z oferty LG na rok 2017 jest zgodna ze wszystkimi formatami HDR: Dolby Vision, HDR10 i HLG[1], a ponadto wyposażona została w funkcję Active HDR, umożliwiającą wyświetlanie obrazu o poszerzonym zakresie tonalnym – z bogatymi szczegółami zarówno w jasnych, jak i ciemnych scenach.
LG webOS_Netflix_2.jpg
Dodatkowo, intuicyjny i cieszący się uznaniem użytkowników, pilot LG Magic Remote został dodatkowo w 2017 roku wyposażony w dedykowany przycisk Netflix, zapewniający natychmiastowy dostęp do treści znajdujących się na platformie, dzięki czemu korzystanie z serwisu staje się wygodniejsze dla każdego użytkownika.
Co więcej, wysoka jakość obrazu oraz szybki i bezproblemowy dostęp do treści dostępnych na platformach VoD sprawiły, że telewizory LG już trzeci rok z rzędu zdobyły uznanie serwisu i tytuł „Netflix Recommended TV” na 2017.

Będziemy nadal poszukiwać rozwiązań, dzięki którym użytkownicy telewizorów LG będą mogli jeszcze szybciej i łatwiej uzyskiwać dostęp do atrakcyjnych treści z obrazem HDR i w rozdzielczości 4K

Marcin Kubiszak, Home Entertainment Marketing Manager LG Electronics Polska

W serwisie Netflix można się łatwo zarejestrować, klikając w baner z informacją o promocji, wyświetlany w menu telewizora LG. Następnie, przy użyciu pilota Magic Remote należy wyświetlić pozycję „Moje treści” i wygodnie zainstalować aplikację Netflix bezpośrednio z witryny LG Content Store. Promocyjny 3 miesięczny abonament przyznawany jest konsumentom natychmiast po wyświetleniu strony promocji Netflix.
Promocja z bezpłatnym dostępem do pakietu Premium na telewizorach LG potrwa do 16 lipca 2017. Więcej szczegółów na stronie:

Telewizory rekomendowane przez Netflix | Smart TV

Netflix

Czytaj więcej

[1] Harmonogram udostępniania obsługi specyficznych wersji poszczególnych formatów, takich jak HDR 10 RF, czy HLG HDMI, może różnić się w zależności od regionu. 

Załączniki

Pobierz wszystkie

Informacja_Netflix_za darmo_w telewizorach LG_2017.docx

docx | 34,4 KB

Pobierz
Netflix Recommended TV.jpg

grafika | 506 KB

Pobierz
LG OLED E7_B_webOS3.5.jpg

grafika | 545 KB

Pobierz
Netflix Hot Key.jpg

grafika | 456 KB

Pobierz
Super_SJ85_Netflix.jpg

grafika | 249 KB

Pobierz
LG webOS_Netflix_2.jpg

grafika | 193 KB

Pobierz
LG webOS_Netflix_1.jpg

grafika | 134 KB

Pobierz
LG webOS_Netflix.jpg

grafika | 156 KB

Pobierz
LG OLED C7_Desktop.jpg

grafika | 196 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Topowi zawodnicy CS:GO grają na najnowszych monitorach LG podczas targów PGA 2018

Podczas tegorocznych targów PGA w Poznaniu zaprezentowano premierowe dwa modele 32” monitorów gamingowych LG - 32GK850F oraz 32GK650F. Każda ich funkcja została zaprojektowana tak, by gracz dostrzegł wszelkie detale rozgrywki i był zawsze o krok przed przeciwnikiem.
LG JAKO PIERWSZE NA ŚWIECIE WPROWADZA TELEWIZOR OLED O ROZDZIELCZOŚCI 8K

Firma LG Electronics, która dzięki matrycom OLED wytycza kierunki innowacji w dziedzinie telewizorów, zaprezentuje podczas targów IFA 2018 pierwszy na świecie telewizor OLED o rozdzielczości 8K (7680 x 4320). 88-calowy telewizor LG OLED 8K jest wyposażony w matrycę zawie
LG PREZENTUJE NOWE MONITORY ULTRAGEAR™ OPRACOWANE SPECJALNIE DLA GRACZY

Dzięki perfekcyjnej jakości obrazu oraz niesamowicie szybkim reakcjom nowe monitory zapewniają zupełnie nowy poziom satysfakcji z gier
150 cali oszałamiającej rozdzielczości 4K lub kompaktowa, lekka bryła z akumulatorem i bezprzewodowym obrazem Full HD – oto nowe projektory od LG

Firma LG Electronics wprowadza na polski rynek dwa nowe modele projektorów: przełomowy pod względem technologii, jakości obrazu i wzornictwa laserowy projektor 4K Smart Home Cinema HU80KSW oraz niezwykle poręczny, lekki i bezprzewodowy model Full HD – LG PF50KS.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.