Netflix za darmo już od dziś na nowych telewizorach LG SUPER UHD oraz OLED 2017

Netflix za darmo już od dziś na nowych telewizorach LG SUPER UHD oraz OLED 2017

Opublikowany

Dzięki innowacyjności i możliwości wyświetlania doskonałej jakości obrazu 4K HDR telewizory LG gwarantują niezapomniane wrażenia z oglądania treści oferowanych przez serwisy VoD 

Już od dziś rusza promocja LG i Netflix – jednego z największych światowych serwisów streamingowych, w ramach której osoby kupujące telewizor z nowej linii na 2017 rok – LG OLED TV 4K, LG Super UHD TV lub modele LG UHD TV z serii UJ750, otrzymają bezpłatnie 3 miesięczny dostęp do serwisu Netflix w pakiecie Premium. Umożliwia on oglądanie filmów w najwyższej możliwej jakości 4K.
LG w swoich najnowszych telewizorach na 2017 oferuje połączenie wysokiej jakości obrazu wyświetlanego w technologii HDR oraz jeszcze bardziej intuicyjnego menu, które zapewnia szybki i bezproblemowy dostęp do aplikacji dostępnych w ramach webOS 3.5. Dzięki temu telewizory LG OLED, SUPER UHD oraz UHD na 2017 gwarantują najwyższy poziom satysfakcji podczas korzystania z serwisu Netflix.
Netflix Hot Key.jpg
To atrakcyjne połączenie sprawia, że posiadacze telewizorów LG 4K UHD będą mogli doświadczyć wyjątkowych wrażeń podczas oglądania treści w jakości UHD 4K oraz technologią HDR, jakie oferuje Netflix, Innowacyjne rozwiązania jakie zastosowano we wszystkich telewizorach LG UHD 4K na rok 2017, gwarantują fascynujące wrażenia podczas oglądania filmów o niezwykle bogatych detalach i żywych kolorach, dostępnych w serwisie Netflix. Niesamowitą jakość obrazu o poszerzonym zakresie tonalnym HDR i rozdzielczości 4K, można od teraz podziwiać oglądając najnowszy serial Marvel’s Iron Fist, a także inne popularne produkcje, takie jak The OA, czy Chef’s Table.
Cała linia telewizorów Premium z oferty LG na rok 2017 jest zgodna ze wszystkimi formatami HDR: Dolby Vision, HDR10 i HLG[1], a ponadto wyposażona została w funkcję Active HDR, umożliwiającą wyświetlanie obrazu o poszerzonym zakresie tonalnym – z bogatymi szczegółami zarówno w jasnych, jak i ciemnych scenach.
LG webOS_Netflix_2.jpg
Dodatkowo, intuicyjny i cieszący się uznaniem użytkowników, pilot LG Magic Remote został dodatkowo w 2017 roku wyposażony w dedykowany przycisk Netflix, zapewniający natychmiastowy dostęp do treści znajdujących się na platformie, dzięki czemu korzystanie z serwisu staje się wygodniejsze dla każdego użytkownika.
Co więcej, wysoka jakość obrazu oraz szybki i bezproblemowy dostęp do treści dostępnych na platformach VoD sprawiły, że telewizory LG już trzeci rok z rzędu zdobyły uznanie serwisu i tytuł „Netflix Recommended TV” na 2017.

Będziemy nadal poszukiwać rozwiązań, dzięki którym użytkownicy telewizorów LG będą mogli jeszcze szybciej i łatwiej uzyskiwać dostęp do atrakcyjnych treści z obrazem HDR i w rozdzielczości 4K

Marcin Kubiszak, Home Entertainment Marketing Manager LG Electronics Polska

W serwisie Netflix można się łatwo zarejestrować, klikając w baner z informacją o promocji, wyświetlany w menu telewizora LG. Następnie, przy użyciu pilota Magic Remote należy wyświetlić pozycję „Moje treści” i wygodnie zainstalować aplikację Netflix bezpośrednio z witryny LG Content Store. Promocyjny 3 miesięczny abonament przyznawany jest konsumentom natychmiast po wyświetleniu strony promocji Netflix.
Promocja z bezpłatnym dostępem do pakietu Premium na telewizorach LG potrwa do 16 lipca 2017. Więcej szczegółów na stronie:

Telewizory rekomendowane przez Netflix | Smart TV

Netflix

[1] Harmonogram udostępniania obsługi specyficznych wersji poszczególnych formatów, takich jak HDR 10 RF, czy HLG HDMI, może różnić się w zależności od regionu. 

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Informacja_Netflix_za darmo_w telewizorach LG_2017.docx

docx | 34,4 KB

Pobierz
Netflix Recommended TV.jpg

grafika | 506 KB

Pobierz
LG OLED E7_B_webOS3.5.jpg

grafika | 545 KB

Pobierz
Netflix Hot Key.jpg

grafika | 456 KB

Pobierz
Super_SJ85_Netflix.jpg

grafika | 249 KB

Pobierz
LG webOS_Netflix_2.jpg

grafika | 193 KB

Pobierz
LG webOS_Netflix.jpg

grafika | 156 KB

Pobierz
LG webOS_Netflix_1.jpg

grafika | 134 KB

Pobierz
LG OLED C7_Desktop.jpg

grafika | 196 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
KAMPANIA MARKETINGOWA LG: JACEK GMOCH POWOŁUJE TELEWIZORY LG NA MUNDIAL

temu

LG rusza z kampanią „Telewizor powołany na mundial”, której twarzą został Jacek Gmoch – ikona piłki nożnej w Polsce i na świecie.
JAK DZIAŁA SZTUCZNA INTELIGENCJA W TELEWIZORACH LG OLED TV ORAZ LG SUPER UHD TV?

temu

Najnowsze modele LG OLED TV oraz LG Super UHD TV 2018 zostały wyposażone w funkcje ThinQ AI, które przetwarzają ludzką mowę i uczą się zachowań użytkownika. LG jako pierwszy producent na świecie wprowadził do swoich telewizorów technologię sztucznej inteligencji, która działa również w języku polskim. Tym samym nasz rodzimy język znalazł się w gronie 10 priorytetowych języków świata, które współpracują z globalną platformą sztucznej inteligencji LG ThinQ AI.
Najgorętszy multitrend technologiczny 2018 roku - sztuczna inteligencja od LG wchodzi na salony

temu

Początki rozwoju sztucznej inteligencji sięgają lat 30 XX wieku, jednak to ostatnie lata przyniosły dynamiczny rozkwit. Co sprawia, że dziś staje się wiodącym kierunkiem technologicznym i w jaki sposób rozwiązania oparte o sztuczną inteligencję będą zmieniały i ułatwiały nasze codzienne życie?
ISE 2018: LG prezentuje innowacyjne wyświetlacze dla biznesu

temu

Podczas międzynarodowej wystawy ISE 2018 w Amsterdamie, LG prezentuje innowacje B2B obejmujące między innymi przezroczyste, elastyczne panele OLED oraz ściany wideo.