LG zaprezentuje nowe monitory dla graczy na Esport Now 2017
LG zaprezentuje nowe monitory dla graczy na Esport Now 2017

LG zaprezentuje nowe monitory dla graczy na Esport Now 2017

Pięć nowych modeli monitorów zaprojektowanych tak, by wspomóc graczy w nawet najtrudniejszych wirtualnych zmaganiach, zostaną zaprezentowane we wrocławskiej Hali Stulecia.

Firma LG Electronics dostarcza na rynek 5 nowych modeli monitorów gamingowych. Serie GM79G, MP59G oraz UM69G posiadają szereg funkcji, które zapewniają przewagę na elektronicznych polach bitew przy doskonałej jakości wyświetlanego obrazu.  Nieprzypadkowo po raz pierwszy zostaną pokazane podczas ESPORT NOW 2017  w dniach 27-28 maja.

Już w ten weekend podczas ESPORT NOW 2017 zorganizujemy LG Hearthstone Challenge! Zobacz czołówkę polskiej sceny grającą...

Posted by LG Polska on Wednesday, May 24, 2017
Innowacyjne ekrany LG serii GM79G, MP59G oraz UM69G doskonale sprawdzą się zarówno w bardzo wymagającym środowisku gier komputerowych, gdzie liczy się przede wszystkim czas reakcji oraz pełna widoczność nawet w najciemniejszych scenach, ale również w codziennej, wielogodzinnej pracy wymagającej używania kilku aplikacji jednocześnie, dzięki wygodnym i intuicyjnym ustawieniom oraz funkcjom do dzielenia ekranu.

Gracze esportowi zwracają największą uwagę na jakość i parametry używanego przez siebie sprzętu, dlatego też premiera naszych nowych monitorów gamingowych ma miejsce właśnie podczas ESPORT NOW 2017. Wszystkie prezentowane przez nas ekrany zaprojektowano tak, by zapewniały jak najbardziej płynne doznania i wspierały graczy w ich zmaganiach. Właśnie w esporcie, gdzie liczą się ułamki sekund, monitory LG dedykowane dla gamingu mogą przechylić szalę zwycięstwa na korzyść używających ich zawodników

powiedział Paweł Gusiew, Trade Marketing Manager w firmie LG Electronics Polska

NIESAMOWICIE PŁYNNY RUCH - LG 24GM79G

LG 24GM79G.PNG
Podczas Esport Now 2017, firma LG zaprezentuje monitor będący propozycją dla graczy, którzy szczególnie cenią sobie płynność wyświetlanego obrazu. W modelu LG 24GM79G zastosowano odświeżanie ekranu o częstotliwości 144 Hz, co oznacza, że wyświetlany obraz jest aktualizowany aż 144 razy na sekundę. Doceniają to zwłaszcza profesjonaliści - z monitorów LG 24GM79G korzystają już znane, polskie drużyny esportowe w swoich codziennych treningach. Na model ten postawiły takie zespoły jak Pompa Team, PACT, czy Izako Boars. LG 24GM79G charakteryzuje się również szeregiem funkcji, które są w stanie zapewnić graczom przewagę w ich elektronicznych bojach.
Zastosowano tu m.in. technologię AMD FreeSync™, która niweluje niedoskonałości obrazu związane z przesunięciami i szarpaniem poszczególnych klatek animacji. Wrażenie rozerwanego lub szarpanego obrazu można zaobserwować, kiedy powstaje różnica pomiędzy szybkością generowania kolejnych klatek obrazu przez kartę graficzną komputera a częstotliwością odświeżania monitora. Ekrany LG z technologią AMD FreeSync™ zapewniają płynny ruch postaci i innych elementów w grach nawet przy wymagających ustawieniach.  Zminimalizowane opóźnienie sygnału wejściowego pozwala na bieżąco reagować na zmieniającą się sytuację w grze. Dodatkowo wyposażono go w tryb Dynamic Action Sync (DAS Mode), który eliminuje opóźnienie aż do 1ms, pozwalając natychmiast reagować na dynamicznie zmieniającą się sytuację w grze. W monitorze zastosowano także specjalną funkcję Game Mode. Daje ona możliwość wyboru ustawień monitora zoptymalizowanych dla gier typu FPS i RTS. Predefiniowane ustawienia zapewniają prawidłowe skonfigurowanie monitora z uwzględnieniem cech charakterystycznych dla wymienionych typów rozgrywki. W grach FPS dodatkowy celownik generowany przez monitor w samym środku ekranu, pozwala na szybkie i precyzyjne oddanie strzału wszędzie tam, gdzie liczy się każdy ułamek sekundy, a dostęp do celownika w grze jest utrudniony lub wręcz nie ma go wcale. Użytkownicy często grający w sieciowe strzelanki z pewnością docenią także funkcję Black Stabilizer, która zapewnia pełną widoczność, nawet w najciemniejszych lokacjach i scenach. Automatycznie wykryte ciemne obszary zostaną rozjaśnione na tyle, że prezentowane sceny nie tracą mrocznego charakteru, ale jednocześnie bez trudu da się dostrzec kryjące się w mroku postacie i przedmioty. Jeśli scena stanie się zbyt jasna, np. podczas wybuch granatu błyskowego, monitor częściowo wygasi efekt prześwietlenia, tak groźnego dla graczy FPS. W monitorze znalazła się ponadto funkcja Color Weakness oparta na algorytmie modyfikującym określone barwy, tak aby ważne treści były dobrze widoczne dla osób z zaburzeniami rozpoznawania barw. Model ten charakteryzuje się również wbudowanym gamepadem wyposażonym w 5 przycisków oraz joystick. Został on zaprojektowany z myślą o łatwym dostosowywaniu do potrzeb graczy, tak aby zwiększyć szanse na zwycięstwo.
Monitor dobrze sprawdzi się również w codziennej pracy. Model LG 24GM79G wyposażono w funkcję Screen Split, która pozwala swobodnie dostosować podział ekranu do własnych potrzeb. Zaawansowane opcje obejmują aż 14 ustawień, w tym 4 różne konfiguracje trybu „obraz w obrazie”. Dzięki niemu można jednocześnie pracować na głównym ekranie oraz oglądać film w małym oknie wyświetlanym na tle podstawowego obszaru. Menu ekranowe OnScreen Control pozwala kilkoma kliknięciami myszy regulować ustawienia obrazu, a wszystko to bez dotykania monitora. Opcja My Display Presets pozwala na przypisanie indywidualnych ustawień monitora do konkretnych aplikacji. Monitor posiada również funkcje chroniące wzrok. Nowa technologia Flicker Safe od LG chroni oczy przed wyczerpującym migotaniem i nadmiarem męczącego niebieskiego światła. Zaawansowane funkcje oszczędzania energii zapewniają najwyższą jakość obrazu nawet w najbardziej oszczędnych trybach jego wyświetlania.
LG 24GM79G_4.PNGLG 24GM79G_1.PNGLG 24GM79G_2.PNGLG 24GM79G.PNGLG 24GM79G_3.PNG

ULTRA PANORAMICZNY MONITOR LG 34 i 29 UM69G

Model UM69G to propozycja dla graczy, którzy cenią sobie szerszą perspektywę. Zastosowanie ultra panoramicznej matrycy IPS o przekątnej 29” lub 34” i proporcjach 21:9 zapewnia nie tylko większe pole widzenia niż w tradycyjnych monitorach, ale również czyste i żywe kolory niezależnie od kąta patrzenia na monitor. Kolory generowane przez ekran o rozdzielczości obrazu 2560 x 1080 (UWHD) są niezwykle naturalne i perfekcyjnie odwzorowane. 
W modelu 29UM69G zastosowano szereg rozwiązań mających ułatwić rozgrywkę, m.in. technologię AMD FreeSync™ oraz funkcję 1ms Motion Blur Reduction, która tworzy efekt, jaki można porównać do wyświetlenia 240 klatek filmu, co skutecznie eliminuje powidoki i ogranicza rozmycie obrazu. Funkcja 1ms Motion Blur Reduction wyłącza podświetlenie podczas przełączania następujących po sobie klatek obrazu, co odpowiada wstawianiu wirtualnych, czarnych klatek i daje efekt zbliżony do wyświetlania obrazu z dwukrotnie większą częstotliwością. Poprawia się również czas reakcji zapewniając ultra płynną rozgrywkę z czasem odświeżania zredukowanym do 1ms. Ponadto monitor wyposażono w funkcję Black Stabilizer.
LG 29UM69G.PNGLG 29UM69G_2.PNGLG 29UM69G_1.PNGLG 29UM69G_3.PNG
W trybie Reader mode zostaje zredukowana emisja światła niebieskiego, dzięki czemu obraz staje się cieplejszy, co zapewnia optymalne warunki do czytania i zmniejsza zmęczenie oczu, dodatkowo zastosowano tu również technologię LG Flicker Safe, oraz zaawansowane opcje zarządzania poziomem zużycia energii elektrycznej. Wielozadaniową pracę ułatwiają natomiast zastosowane te funkcje Screen Split i OnScreen Control.

STWORZONY DLA GRACZY LG MP59G

Monitory LG 24MP59G i 27MP59G łączą w sobie najważniejsze parametry i funkcje poszukiwane przez graczy z atrakcyjną ceną. Wyposażono je m.in. w funkcje Game Mode oraz wsparcie technologii AMDFreeSync™. Monitory te mogą pracować w trybie Dynamic Action Sync (DAS Mode), a także posiadają funkcję Black Stabilizer. Podobnie jak w pozostałych modelach tutaj również zastosowano ułatwiające długotrwałą pracę i chroniące oczy rozwiązania takie jak menu ekranowe OnScreen Control, funkcję Screen Split oraz Flicekr Safe oraz ograniczający emisję niebieskiego światła tryb Reader Mode.
LG 27MP59G.PNGLG 27MP59G_1.PNGLG 27MP59G_2.PNGLG 27MP59G_3.PNG
Monitory z serii MP59G występują w dwóch rozmiarach ekranu – 24” i 27”. W obu modelach zastosowano matrycę IPS o rozdzielczości Full HD gwarantując czysty obraz i żywe, naturalne kolory niezależnie od kąta patrzenia na ekran. Funkcja SUPER Energy Saving pozwala oszczędzić jeszcze więcej energii niż było to możliwe w tradycyjnych monitorach LED i to przy zachowaniu najwyższej jakości obrazu.

CENA I DOSTĘPNOŚĆ

Nowe monitory LG będą dostępne w sprzedaży w cenach:
LG 24GM79G – 1 299 PLN
LG 29UM69G – 1 399 PLN
LG 27MP59G – 949 PLN
LG 24MP59G – 699 PLN LG
34UM69G – cena zostanie podana wkrótce
Załączniki

Pobierz wszystkie

LG 27MP59G.PNG

grafika | 468 KB

Pobierz
LG 24GM79G_1.PNG

grafika | 159 KB

Pobierz
LG 24GM79G_2.PNG

grafika | 133 KB

Pobierz
LG 24GM79G_3.PNG

grafika | 117 KB

Pobierz
LG 29UM69G.PNG

grafika | 234 KB

Pobierz
LG 27MP59G_1.PNG

grafika | 146 KB

Pobierz
LG 27MP59G_2.PNG

grafika | 157 KB

Pobierz
LG 27MP59G_3.PNG

grafika | 123 KB

Pobierz
LG 29UM69G_1.PNG

grafika | 87,4 KB

Pobierz
LG.PNG

grafika | 1,64 MB

Pobierz
LG 29UM69G_2.PNG

grafika | 84,3 KB

Pobierz
LG 29UM69G_3.PNG

grafika | 32,2 KB

Pobierz
Premiera monitorów LG.doc

doc | 86 KB

Pobierz
LG 24GM79G.PNG

grafika | 418 KB

Pobierz
LG 24GM79G_4.PNG

grafika | 214 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Topowi zawodnicy CS:GO grają na najnowszych monitorach LG podczas targów PGA 2018

Podczas tegorocznych targów PGA w Poznaniu zaprezentowano premierowe dwa modele 32” monitorów gamingowych LG - 32GK850F oraz 32GK650F. Każda ich funkcja została zaprojektowana tak, by gracz dostrzegł wszelkie detale rozgrywki i był zawsze o krok przed przeciwnikiem.
LG JAKO PIERWSZE NA ŚWIECIE WPROWADZA TELEWIZOR OLED O ROZDZIELCZOŚCI 8K

Firma LG Electronics, która dzięki matrycom OLED wytycza kierunki innowacji w dziedzinie telewizorów, zaprezentuje podczas targów IFA 2018 pierwszy na świecie telewizor OLED o rozdzielczości 8K (7680 x 4320). 88-calowy telewizor LG OLED 8K jest wyposażony w matrycę zawie
LG PREZENTUJE NOWE MONITORY ULTRAGEAR™ OPRACOWANE SPECJALNIE DLA GRACZY

Dzięki perfekcyjnej jakości obrazu oraz niesamowicie szybkim reakcjom nowe monitory zapewniają zupełnie nowy poziom satysfakcji z gier
150 cali oszałamiającej rozdzielczości 4K lub kompaktowa, lekka bryła z akumulatorem i bezprzewodowym obrazem Full HD – oto nowe projektory od LG

Firma LG Electronics wprowadza na polski rynek dwa nowe modele projektorów: przełomowy pod względem technologii, jakości obrazu i wzornictwa laserowy projektor 4K Smart Home Cinema HU80KSW oraz niezwykle poręczny, lekki i bezprzewodowy model Full HD – LG PF50KS.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.