IFA 2017: Nowoczesny sposób na pielęgnację ubrań od LG

IFA 2017: Nowoczesny sposób na pielęgnację ubrań od LG

Opublikowany

LG zaprezentuje bogatą ofertę urządzeń do pielęgnacji ubrań - poszerzoną linię pralek TWINWash™ oraz szafę odświeżającą LG Styler

Podczas zbliżających się targów IFA 2017 LG Electronics zaprezentuje linię urządzeń do pielęgnacji ubrań, wśród których zadebiutują najnowsze pralki TWINWash™. Wraz z nowymi modelami LG pokaże innowacje, zastosowane w wysoko wydajnych suszarkach oraz szafie LG Styler, dzięki którym odzież na dłużej zachowa nienaganny wygląd.
Poszerzenie oferty pralek LG TWINWash to efekt zaangażowania LG w prace nad rozwiązaniami, które zapewniają efektywność oraz wygodę w każdym obszarze w domu. W skład nowej linii wchodzą urządzenia o różnych gabarytach: od modeli o dużej pojemności i szerokości ok. 69 cm, po węższe pralki o szerokości ok. 61 cm, z bardziej przystępnej półki cenowej. Dzięki temu innowacyjne rozwiązania LG stały się dostępne także dla konsumentów mających mniejsze mieszkania. Pralka LG TWINWash, to pierwsze tego typu urządzenie na świecie, które umożliwia zrobienie równocześnie 2 różnych prań w 1 pralce.
LG TWINWash_1.jpg
Nowe pralki TWINWash wyposażone są w innowacyjne funkcje, takie jak TrueSteam™ i TurboWash™, które nie tylko zapewniają wysoką skuteczność prania, ale także zmiękczają tkaniny, eliminują uciążliwe zapachy i zagniecenia oraz usuwają niemal wszystkie alergeny*.
Z myślą o klientach przywiązujących dużą wagę do energooszczędności oraz komfortu użytkowania, LG rozbudowała swoje portfolio także o suszarki do ubrań. Najnowszy klasyczny model LG wyposażono w inwerterową pompę ciepła, która utrzymując niską temperaturę podczas pracy, minimalizuje uszkodzenia tkanin. Nowa suszarka do ubrań LG oferuje różnorodne funkcje, takie jak bardzo cichy tryb Eco, w którym urządzenie zużywa mniej energii, czy tryb Speed Mode, który skraca czas suszenia.
LG TWINWash_2.jpg
Ostatni etap pielęgnacji ubrań według LG może odbywać się w szafie LG Styler - urządzeniu zaprojektowanym z myślą o perfekcyjnym odświeżaniu odzieży. Zastosowano w nim funkcję TrueSteam™, która dezynfekuje ubrania, usuwając jednocześnie zagniecenia i zapachy. By zapewnić ochronę delikatnych tkanin, w LG Styler zastosowano tę samą inwerterową pompę ciepła, jaka jest stosowana w suszarkach LG. Ważnym elementem LG Styler jest ruchomy wieszak, który delikatnie potrząsa ubraniami, zmniejszając zagniecenia powstałe podczas działania pary. Ponadto, urządzenie wyposażono w funkcję prasowania spodni w kant. Dzięki swojemu innowacyjnemu działaniu, szafa spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników - zapobiega uszkodzeniom tkanin, zwiększa trwałość odzieży oraz pozwala ograniczyć korzystnie z prania chemicznego.
LG New Dryer_LG Styler.jpg

Najnowsze urządzenia, które pokażemy podczas targów IFA odzwierciedlają naszą wizję pielęgnacji ubrań: od prania i suszenia, po nadawanie im odpowiedniego kształtu i przechowywanie. Wprowadzając przełomową technologię TWINWash do nowej, zróżnicowanej gamy urządzeń możemy idealnie trafić w oczekiwania gospodarstw domowych różniących się, zarówno stylem życia domowników, jak i ich potrzebami.

powiedział Song Dae-hyun, prezes działu Home Appliance & Air Solution firmy LG Electronics.

* Urządzenia uzyskały certyfikat fundacji British Allergy Foundation (BAF) potwierdzający zdolność do usuwania 99,9% alergenów.

LG Dryer_2.jpgLG Dryer_1.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

LG TWINWash_2.jpg

grafika | 499 KB

Pobierz
LG TWINWash_1.jpg

grafika | 460 KB

Pobierz
LG Dryer_2.jpg

grafika | 476 KB

Pobierz
LG Dryer_1.jpg

grafika | 503 KB

Pobierz
LG New Dryer_LG Styler.jpg

grafika | 466 KB

Pobierz
IFA 2017 Nowoczesny sposób LG na pielęgnację ubrań.docx

docx | 52,1 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.