Jesień jeszcze nie była tak emocjonująca – LG daje Klientom darmowy dostęp do tysięcy produkcji na Netflix

Jesień jeszcze nie była tak emocjonująca – LG daje Klientom darmowy dostęp do tysięcy produkcji na Netflix

Opublikowany

Sprawny system, wygodny dostęp do platformy i najlepsza jakość obrazu – rekomendowane przez Netflix telewizory LG z atrakcyjną promocją.

Firma LG wraz z internetowym serwisem rozrywkowym Netflix odnawia dziś jedną z najbardziej emocjonujących promocji. Konsumenci, którzy zdecydują się na zakup dowolnego telewizora 4K z linii 2017, otrzymają 3-miesięczną subskrypcję serwisu Netflix. Oznacza to wygodny dostęp do szerokiej biblioteki filmów i seriali najwyższej jakości, które ubarwią nadchodzące jesienne wieczory.

3 darmowe miesiące rozrywki z Netflix na telewizorach LG

LG_netflix_1.jpg
Netflix to jeden z największych na świecie internetowych serwisów telewizyjnych, który oferuje szeroki wachlarz nagradzanych filmów, seriali oraz programów fabularnych i dokumentalnych. Dzięki startującej dziś promocji, osoby, które dołączą do grona klientów LG i zakupią jeden z telewizorów z linii 2017, będą mogły cieszyć się darmowym dostępem do platformy przez całe 3 miesiące. By skorzystać z promocji wystarczy wybrać w Menu głównym telewizora zakładkę Moje treści, odnaleźć w niej promocję Netflix i odebrać abonament podarunkowy. Po zainstalowaniu aplikacji serwisu, która dostępna jest w sklepie LG Content Store, można rozpocząć poznawanie najwyższej jakości treści oferowanych przez Netflix.

Przede wszystkim wygodny dostęp – przejdź do Netflix jednym kliknięciem

LG_remote_hotkey.jpg
Najnowsze telewizory LG zostały wyposażone w cieszący się uznaniem użytkowników, pilot LG Magic Remote. W tym roku udoskonalono go, dodając dedykowany przycisk Netflix. Dzięki niemu wystarczy jeden ruch, by włączyć telewizor i od razu uruchomić aplikację. Wszystkie modele LG posiadają intuicyjny, wygodny w obsłudze system operacyjny webOS 3.5. Ikona serwisu jest dobrze widoczna na pasku aplikacji, dzięki czemu użytkownicy w równie prosty sposób mogą uruchomić platformę także w momencie, gdy telewizor jest już włączony. Co więcej, jeśli podczas seansu telewizor zostanie wyłączony, po jego ponownym uruchomieniu praca aplikacji zostanie wznowiona, a użytkownik będzie mógł kontynuować oglądanie od momentu, na którym skończył.

Kinowa jakość w salonie

Najnowsze telewizory LG na 2017 rok wyświetlają wysokiej jakości obraz w technologii HDR, dzięki czemu zarówno modele z linii LG OLED, SUPER UHD jak i UHD gwarantują najwyższy poziom satysfakcji podczas korzystania z serwisu Netflix. Innowacyjne technologie, jakie zastosowano w tegorocznych telewizorach, gwarantują fascynujące wrażenia wzrokowe. Cała linia  telewizorów LG OLED 4K i LG Super UHD jest zgodna ze wszystkimi formatami HDR: Dolby Vision, HDR10 i HLG*. Ponadto telewizory wyposażone zostały w funkcję Active HDR, umożliwiającą wyświetlanie obrazu o poszerzonym zakresie tonalnym – z bogatymi szczegółami zarówno w jasnych, jak i ciemnych scenach.
  
W najbliższych tygodniach wysoką jakość obrazu oferowanego przez LG będzie można sprawdzić, oglądając na Netflix takie seriale jak drugi sezon Stranger Things, The Crown czy Abstract. Telewizory LG jako jedyne na rynku wyświetlają obraz w formacie HDR Dolby Vision, dzięki czemu takie produkcje jak Chasing Coral, War Machine czy trzecia seria Chef’s Table, zachwycą wyjątkową szczegółowością i bogactwem kolorów.

Telewizory LG rekomendowane przez Netflix

Wysoka jakość obrazu oraz szybki i bezproblemowy dostęp do treści dostępnych na platformach VoD sprawiły, że telewizory LG już trzeci rok z rzędu zdobyły uznanie serwisu i tytuł „Netflix Recommended TV” na 2017.

Netflix oferuje szeroki wybór treści najlepszej jakości, a telewizory LG mają wszystko, by odtworzyć sceny tak jak je widział reżyser. Chcemy dać naszym klientom szansę na wykorzystanie pełni możliwości swoich nowych telewizorów,  a parterstwo z Netflixem właśnie to umożliwia. Dzięki niemu otrzymują dostęp do rozrywki na najwyższym poziomie, którą doświadczą w najwyższej jakości obrazu i dźwięku.

mówi Marcin Kubiszak, Home Entertainment Marketing Manager LG Electronics Polska.

Promocja obowiązuje do 23 listopada – każdy kto do tego czasu zakupi telewizor LG z linii na 2017 rok i połączy go z siecią, otrzyma bezpłatny dostęp do platformy Netflix. Użytkownik może uruchomić usługę do 23 grudnia.

Szczegóły promocji na stronie LG: 

Telewizory rekomendowane przez Netflix | Smart TV

Netflix

*Harmonogram udostępniania obsługi specyficznych wersji poszczególnych formatów, takich jak HDR 10 RF, czy HLG HDMI, może różnić się w zależności od regionu.  

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Netflix_za darmo_w telewizorach LG_2017.docx

docx | 38,2 KB

Pobierz
LG_netflix_1.jpg

grafika | 394 KB

Pobierz
LG_netflix_promotion.jpg

grafika | 332 KB

Pobierz
LG_netflix_2.jpg

grafika | 310 KB

Pobierz
LG_remote_hotkey.jpg

grafika | 149 KB

Pobierz
LG_Netflix_Recommended_TV.jpg

grafika | 169 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
KAMPANIA MARKETINGOWA LG: JACEK GMOCH POWOŁUJE TELEWIZORY LG NA MUNDIAL

temu

LG rusza z kampanią „Telewizor powołany na mundial”, której twarzą został Jacek Gmoch – ikona piłki nożnej w Polsce i na świecie.
JAK DZIAŁA SZTUCZNA INTELIGENCJA W TELEWIZORACH LG OLED TV ORAZ LG SUPER UHD TV?

temu

Najnowsze modele LG OLED TV oraz LG Super UHD TV 2018 zostały wyposażone w funkcje ThinQ AI, które przetwarzają ludzką mowę i uczą się zachowań użytkownika. LG jako pierwszy producent na świecie wprowadził do swoich telewizorów technologię sztucznej inteligencji, która działa również w języku polskim. Tym samym nasz rodzimy język znalazł się w gronie 10 priorytetowych języków świata, które współpracują z globalną platformą sztucznej inteligencji LG ThinQ AI.
Najgorętszy multitrend technologiczny 2018 roku - sztuczna inteligencja od LG wchodzi na salony

temu

Początki rozwoju sztucznej inteligencji sięgają lat 30 XX wieku, jednak to ostatnie lata przyniosły dynamiczny rozkwit. Co sprawia, że dziś staje się wiodącym kierunkiem technologicznym i w jaki sposób rozwiązania oparte o sztuczną inteligencję będą zmieniały i ułatwiały nasze codzienne życie?
ISE 2018: LG prezentuje innowacyjne wyświetlacze dla biznesu

temu

Podczas międzynarodowej wystawy ISE 2018 w Amsterdamie, LG prezentuje innowacje B2B obejmujące między innymi przezroczyste, elastyczne panele OLED oraz ściany wideo.