LG V30 w rękach cenionych filmowców - premiera filmowych możliwości LG V30 już 13 listopada
LG V30 w rękach cenionych filmowców - premiera filmowych możliwości LG V30  już 13 listopada

LG V30 w rękach cenionych filmowców - premiera filmowych możliwości LG V30 już 13 listopada

Opublikowany

W związku z polską premierą najnowszego smartfona klasy premium LG V30, marka LG zaprosiła do współpracy Andrzeja Cichockiego – cenionego filmowca, autora zdjęć oraz reżysera nagradzanych produkcji. Ekspert jakościowych ujęć i mistrz krótkometrażowego formatu, postanowił sprawdzić możliwości filmowe LG V30 i stworzyć wyjątkowy klip w całości nakręcony za pomocą LG V30. Premierowa odsłona już 13 listopada.
Produkcje Andrzeja Cichockiego wyświetlane były na ponad 200 festiwalach filmowych, na całym świecie. Razem z nominowanym do Oscara Sławomirem Idziakiem, współtworzył m.in. zdjęcia do filmu „1920 Bitwa Warszawska 3D” w reżyserii Jerzego Hoffmana  oraz Measuring the World (reżyseria Detlev Buck). Jego najpopularniejsze dzieło „Las cieni” krótkometrażowy film fabularny zdobył do tej pory 20 nagród na całym świecie w tym prestiżową nagrodę 22 Festiwalu Filmowego Camerimage. Na co dzień jest również wykładowcą, a swoją wiedzę i doświadczenie przekazuje adeptom branży kinowej, studentom Warszawskiej Szkoły Filmowej, tworząc interdyscyplinarne modele edukacyjne i szkoląc ich na przyszłych filmowców.
Andrzej Cichocki 2.jpg
Jako fan technologii, innowacyjnych rozwiązań i łączenia różnych gatunków filmowych, z entuzjazmem podszedł do nowego projektu filmowego LG V30 w roli głównej.

Nigdy na poważnie nie myślałem o jakichkolwiek większych realizacjach filmowych przy użyciu smartfona – do czasu testów LG V30. Oczywiście jako zawodowiec nie mogę zrezygnować z używania profesjonalnych kamer, jednak smartfon LG z takimi możliwościami filmowymi coraz bardziej intryguje i inspiruje branżę filmową.

mówi Andrzej Cichocki

Model LG V30 zdobył uznanie także hollywodzkich filmowców. Podczas globalnej premiery LG V30 na IFA 2017 został zaprezentowany film Davida Franco – autora zdjęć do serialu „Gra o Tron”, w całości nakręcony za pomocą LG V30. Używając zaawansowanych funkcji kamery LG V30, David Franco pokazał, jak z pozoru zwykły „Dzień z życia” można przedstawić w kinowym klimacie i w prosty sposób zmienić go w niezwykłą historię.
LG_V30_zdjęcie lifestyle.jpgLG V30 Moroccan Blue.jpgLG V30 Cloud Silver.jpgLG V30 Angle.jpg

Oddając w ręce użytkowników nasz najbardziej zaawansowany smartfon LG V30, pragniemy pokazać naszym fanom jak wiele możliwości mogą wykorzystać na co dzień, dzięki filmowym trybom V30, tworząc tym samym unikalną historię swojego życia. Dzięki współpracy z cenionym filmowcem - Andrzejem Cichockim – udało nam się zgłębić potencjał profesjonalnej produkcji drzemiący w najnowszym smartfonie LG.

mówi Ewa Lis, PR Manager LG Electronics Polska

Film nakręcony przez Andrzeja Cichockiego, zrealizowany w całości smartfonem
LG V30 pojawi się w sieci na kanale You Tube LG Polska.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

LG V30 naturalny partner filmowca.docx

docx | 44,9 KB

Pobierz
LG V30 Cloud Silver.jpg

grafika | 1,13 MB

Pobierz
LG V30 Moroccan Blue.jpg

grafika | 1,25 MB

Pobierz
LG V30 Angle.jpg

grafika | 986 KB

Pobierz
Andrzej Cichocki 2.jpg

grafika | 7,54 MB

Pobierz
Andrzej Cichocki 1.jpg

grafika | 6,37 MB

Pobierz
LG_V30_zdjęcie lifestyle.jpg

grafika | 390 KB

Pobierz

Najbardziej wyczekiwany smartfon LG V30 wkracza do Polski, otwierając nowy rozdział profesjonalnego wideo

17 listopada w kanałach online wszystkich operatorów komórkowych oraz na stronach internetowych największych sieci sprzedaży w Polsce startuje przedsprzedaż LG V30, która potrwa do 5 grudnia. Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z oferty, nie tylko jako pierwsi