Apartamenty przyszłości z ekosystemem inteligentnych rozwiązań od LG

Apartamenty przyszłości z ekosystemem inteligentnych rozwiązań od LG

LG integruje nowe technologie z innowacyjną platformą IoT.

Firma LG Electronics, zajmująca czołową pozycję w branży urządzeń AGD na świecie, wyposaży ekskluzywne apartamenty w Seulu w system inteligentnych rozwiązań dla domu. Byeollae I’PARK Suite to nowy kompleks pięciu czterdziestopiętrowych budynków na południowo-wschodniej części koreańskiej stolicy, którego otwarcie zaplanowano na rok 2021. Nowo powstające apartamentowce zostaną wyposażone wyłącznie w inteligentne rozwiązania dla domu i sprzęt AGD LG.
W apartamentach zostaną zainstalowane flagowe, inteligentne urządzenia LG, takie jak klimatyzatory, lodówki, pralki, suszarki, zmywarki oraz systemy do pielęgnowania ubrań jak LG Styler. Właściciele mieszkań będą mogli dodatkowo wyposażyć się w  oczyszczacze powietrza, automatyczne odkurzacze, czy głośniki LG ThinQ Hub, które umożliwiają sterowanie głosowe wszystkimi podłączonymi urządzeniami.
Poprzez ten projekt, LG realizuje strategię wspierania otwartego ekosystemu inteligentnych urządzeń, dlatego rozwiązania w kompleksie I'PARK będą kompatybilne ze sprzętami również innych producentów.  Specjalna aplikacja mobilna umożliwi zdalne sterowanie urządzeniami również innych firm niż LG.  Jednocześnie użytkownik będzie mógł jej użyć, aby wezwać windę, sprawdzić zużycie energii elektrycznej, zamówić dostawę do domu, sprawdzić miejsce parkingowe czy obsługiwać domofon.

To przełomowy projekt realizowany przez LG, w którym wykorzystujemy kompetencje i doświadczenie w tworzeniu inteligentnych rozwiązań w domu. To nie jest ekspozycja, ale rzeczywisty przykład, jak w przyszłości będzie wyglądać wiele mieszkań.

Choi Sang-gyu, prezes ds. sprzedaży i marketingu w Korei Południowej

Załączniki

Pobierz wszystkie

Apartamenty przyszłości_od LG w systemie IoT_AGD.docx

docx | 50,7 KB

Pobierz
LG Home of the Future.jpg

grafika | 2,47 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.