LG nawiązuje współpracę z Meridian i udoskonala swoją ofertę urządzeń audio

LG nawiązuje współpracę z Meridian i udoskonala swoją ofertę urządzeń audio

Współpraca z brytyjskim pionierem w dziedzinie audio pozwoli zapewnić klientom LG jeszcze wyższą jakość dźwięku

Firmy LG Electronics oraz Meridian Audio poinformowały o nawiązaniu współpracy, dzięki której jeszcze szersza grupa konsumentów z całego świata będzie mogła cieszyć się dźwiękiem najlepszej jakości. Połączenie doświadczenia firmy LG w produkcji innowacyjnej elektroniki użytkowej z cenionymi technologiami i pionierskim podejściem do sprzętu audio firmy Meridian, zaowocuje rozwiązaniami, które dostarczą użytkownikom niesamowitych wrażeń słuchowych.
LG-Merdian-logo.jpg
Firma LG, która rozpoczynała działalność jako pierwszy producent radioodbiorników w Korei, posiada dziś bogatą historię projektowania urządzeń audio przeznaczonych na rynek ogólnoświatowy. Współpraca z brytyjską firmą Meridian pozwoli jej osiągnąć nowy poziom jakości odtwarzanego dźwięku - naturalne i autentyczne brzmienia, będące efektem skrupulatnie prowadzonych prac badawczo-rozwojowych. LG oraz Meridian skoncentrują działania na szerokiej gamie produktów audio marki LG, obejmującej między innymi systemy soundbar i głośniki bezprzewodowe.
Firma Meridian od ponad czterdziestu lat, opracowuje pionierskie rozwiązania umożliwiające odtwarzanie dźwięku o najwyższej jakości. Jako ekspert w dziedzinie cyfrowego przetwarzania sygnałów oraz psychoakustyki, ma ogromny wpływ na rozwój całej branży audio. Odegrała także fundamentalną rolę w opracowaniu i wdrożeniu rewolucyjnych technologii, takich jak Hi-Res Audio czy kodek MQA (Master Quality Authenticated). Do największych osiągnięć firmy Meridian zalicza się m.in. stworzenie pierwszego na świecie aktywnego głośnika cyfrowego i samochodowego systemu dźwięku 3D, który w roku 2012 zmienił standardy sprzętu audio stosowanego w motoryzacji.

Partnerstwo firmy Meridian odzwierciedla nasze zaangażowanie w prace nad systemami audio klasy Premium, które mogą konkurować z najlepszymi w tej branży. Celem tej współpracy jest zapewnienie klientom LG z całego świata niezwykłego poziomu rozrywki.

powiedział Seo Young-jae, szef oddziału CAV (Convergence Audio and Video) Home Entertainment Company firmy LG

Bardzo cieszymy się z partnerstwa LG i jesteśmy przekonani, że dzięki wspólnym wysiłkom już wkrótce wprowadzimy na rynek wiele innowacji.

dodaje John Buchanan, dyrektor generalny firmy Meridian Audio

Załączniki

Pobierz wszystkie

LG-Merdian-logo.jpg

grafika | 108 KB

Pobierz
CES 2018 Partnerstwo LG i Meridian Audio.docx

docx | 48,2 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Topowi zawodnicy CS:GO grają na najnowszych monitorach LG podczas targów PGA 2018

Podczas tegorocznych targów PGA w Poznaniu zaprezentowano premierowe dwa modele 32” monitorów gamingowych LG - 32GK850F oraz 32GK650F. Każda ich funkcja została zaprojektowana tak, by gracz dostrzegł wszelkie detale rozgrywki i był zawsze o krok przed przeciwnikiem.
LG JAKO PIERWSZE NA ŚWIECIE WPROWADZA TELEWIZOR OLED O ROZDZIELCZOŚCI 8K

Firma LG Electronics, która dzięki matrycom OLED wytycza kierunki innowacji w dziedzinie telewizorów, zaprezentuje podczas targów IFA 2018 pierwszy na świecie telewizor OLED o rozdzielczości 8K (7680 x 4320). 88-calowy telewizor LG OLED 8K jest wyposażony w matrycę zawie
LG PREZENTUJE NOWE MONITORY ULTRAGEAR™ OPRACOWANE SPECJALNIE DLA GRACZY

Dzięki perfekcyjnej jakości obrazu oraz niesamowicie szybkim reakcjom nowe monitory zapewniają zupełnie nowy poziom satysfakcji z gier
150 cali oszałamiającej rozdzielczości 4K lub kompaktowa, lekka bryła z akumulatorem i bezprzewodowym obrazem Full HD – oto nowe projektory od LG

Firma LG Electronics wprowadza na polski rynek dwa nowe modele projektorów: przełomowy pod względem technologii, jakości obrazu i wzornictwa laserowy projektor 4K Smart Home Cinema HU80KSW oraz niezwykle poręczny, lekki i bezprzewodowy model Full HD – LG PF50KS.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.