SMARTFON LG G7 ThinQ DOCENIANY PRZEZ EKSPERTÓW Z BRANŻY MOBILE

SMARTFON LG G7 ThinQ DOCENIANY PRZEZ EKSPERTÓW Z BRANŻY MOBILE

Opublikowany

Międzynarodowe portale rekomendują LG G7 ThinQ jako smartfon wart rozważenia

LG G7 ThinQ, najnowszy flagowiec LG Electronics (LG), już teraz stał się szeroko rekomendowanym smartfonem wśród międzynarodowych mediów. Uwagę przyciągają zarówno udoskonalone funkcje audio, bateria, aparat i wyświetlacz, jak i funkcje sztucznej inteligencji.
LG G7 ThinQ cechuje się aparatem wyposażonym w dwie matryce 16 MP współpracujące z głównym obiektywem o jasności f/1,6 i kącie widzenia 71 stopni oraz z obiektywem szerokokątnym 107 stopni o jasności f/1,9. Możliwości te zauważył portal PhoneArena, który okrzyknął flagowca „najlepszym smartfonem do fotografowania”. Szerokokątny obiektyw został także doceniony przez serwis Engadget, który rekomenduje LG G7 ThinQ do fotografowania krajobrazów.

Smartfon LG G7 ThinQ zyskał uznanie serwisu Digital Trends ze względu na wyświetlacz o dużej jasności, doskonałym odwzorowaniu barw i detali. Co więcej,  magazyn Forbes wspomina, że zwiększenie jasności świetnie sprawdza się podczas fotografii w bezpośrednim, ostrym świetle słonecznym.
Oceniając jakość dźwięku odtwarzanego przez smartfon LG G7 ThinQ, serwis Digital Trends chwali głośnik Boombox, który dzięki wykorzystaniu wnętrza obudowy smartfona jako pudła rezonansowego pozwala na uzyskanie silniejszych basów. Smartfon LG G7 ThinQ został doceniony za wzornictwo i możliwość wygodnego obsługiwania jedną dłonią, pomimo szerokiego, 6,1-calowego wyświetlacza QHD+ FullVsion.

Ze względu na udoskonalone najważniejsze funkcje, a także wygodne możliwości sztucznej inteligencji, smartfon LG G7 ThinQ zapewni użytkownikom zupełnie nowy poziom wrażeń podczas codziennego korzystania z telefonu

Ha Jeung-uk, wiceprezes działu LG Electronics Mobile Communications

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

LG G7 ThinQ 06.png

grafika | 1,72 MB

Pobierz
LG G7 ThinQ 05.jpg

grafika | 1,15 MB

Pobierz
LG G7 ThinQ 03.jpg

grafika | 1,24 MB

Pobierz
LG G7 ThinQ 04.jpg

grafika | 1,32 MB

Pobierz
LG G7 ThinQ 01.jpg

grafika | 1,26 MB

Pobierz
LG G7 ThinQ 02.jpg

grafika | 1,32 MB

Pobierz