LODÓWKA LG INSTAVIEW DOOR-IN-DOOR™ DAJE JESZ-CZE JEDEN POWÓD, ABY ZAWSZE PUKAĆ PRZED OTWAR-CIEM DRZWI

LODÓWKA LG INSTAVIEW DOOR-IN-DOOR™ DAJE JESZ-CZE JEDEN POWÓD, ABY ZAWSZE PUKAĆ PRZED OTWAR-CIEM DRZWI

Innowacyjna funkcja pozwala zobaczyć wnętrze lodówki bez otwierania jej drzwi, nie powodując strat zimnego powietrza.

Firma LG Electronics (LG) udostępniła żartobliwy film prezentujący funkcję knock-on dostępną w lodówce InstaView Door-in-Door™. W filmie przedstawiono kilka epizodów z życia rodziny, pokazujących, że pukanie do drzwi jest dobrym sposobem na unikanie problemów w codziennym życiu. Zabawne sceny z życia w domu i w biurze przekonują, że stukając do drzwi można ocalić czyjąś miłość, pozycję towarzyską, godność, czy karierę.
LODÓWKA LG INSTAVIEW DOOR-IN-DOOR (3).jpg
Po przeprowadzeniu kompleksowych badań konsumenckich, firma LG wyposażyła lodówkę InstaView Door-in-Door™ w funkcję uruchamianą dwukrotnym stuknięciem w drzwi.
Stwierdzono, że konsumenci otwierają drzwi lodówki średnio 66 razy dziennie, przy czym aż 32 razy tylko w celu sprawdzenia zawartości, bez wyjmowania żadnych produktów1, co prowadzi do wypływania zimnego powietrza i strat energii. Użytkownicy lodówki InstaView Door-in-Door™ mogą łatwo zaradzić temu powszechnemu problemowi, ponieważ po dwukrotnym stuknięciu w szklany panel można sprawdzać zawartość lodówki bez otwierania jej drzwi.
LODÓWKA LG INSTAVIEW DOOR-IN-DOOR (2).jpg
Lodówka InstaView Door-in-Door™ jest wyposażona w elegancki szklany panel, który po dwukrotnym stuknięciu staje się przezroczysty i pozwala zobaczyć zawartość chłodziarki. Ponadto, przestronna komora Door-in-Door™ umożliwia wygodne przechowywanie często wyjmowanych przekąsek i napojów, a także ogranicza wypływanie zimnego powietrza z lodówki nawet o 41 procent2, a tym samym zapewnia lepsze warunki do przechowywania żywności.
Ta wytyczająca nowy trend lodówka stanowi innowacyjne rozwiązanie firmy LG, której głównym celem jest poprawa jakości życia konsumentów poprzez wprowadzanie nowatorskich i wygodnych urządzeń AGD. Możliwość sprawdzania zawartości lodówki bez otwierania jej drzwi jest kolejnym kamieniem milowym w historii innowacji wdrożonych przez LG.
LODÓWKA LG INSTAVIEW DOOR-IN-DOOR (6).jpg
Funkcja knock-on znacznie zmniejsza wypływanie zimnego powietrza, a tym samym straty energii, spowodowane otwieraniem drzwi lodówki bez określonego celu. Wygodna w użytkowaniu i pozwalająca na oszczędność energii lodówka InstaView Door-in-Door™ wyraźnie wyróżnia się wśród urządzeń dostępnych na rynku. W Polsce dostępna jest m.in. w największych sieciach Saturn, Media Markt, Euro RTV AGD.
Film można obejrzeć na YouTube.
Więcej informacji na stronie LG: https://www.lg.com/pl/lodowki/lg-GSX961NSAZ
Załączniki

Pobierz wszystkie

LODÓWKA LG INSTAVIEW DOOR-IN-DOOR™ DAJE JESZCZE JEDEN POWÓD, ABY ZAWSZE ....docx

docx | 1000 KB

Pobierz
LODÓWKA LG INSTAVIEW DOOR-IN-DOOR (6).jpg

grafika | 799 KB

Pobierz
LODÓWKA LG INSTAVIEW DOOR-IN-DOOR (5).jpg

grafika | 767 KB

Pobierz
LODÓWKA LG INSTAVIEW DOOR-IN-DOOR (4).jpg

grafika | 721 KB

Pobierz
LODÓWKA LG INSTAVIEW DOOR-IN-DOOR (2).jpg

grafika | 245 KB

Pobierz
LODÓWKA LG INSTAVIEW DOOR-IN-DOOR (3).jpg

grafika | 242 KB

Pobierz
LODÓWKA LG INSTAVIEW DOOR-IN-DOOR (1).jpg

grafika | 193 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.