Niekończące się upały? Przyjmij je na chłodno

Niekończące się upały? Przyjmij je na chłodno

Opublikowany

LG wypracowało technologię szybkiego chłodzenia i zarazem oczyszczania powietrza

Wysokie temperatury negatywnie wpływają na nasze samopoczucie i powodują zmęczenie, poddenerwowanie i otępienie, a także utrudniają nocny odpoczynek. Klimatyzacja pomoże ochłodzić atmosferę, a także odetchnąć swobodniej. Jednak warto mieć świadomość, że nie wszystkie urządzenia są sobie równe. Klimatyzatory LG Smart Inverter Prestige oraz LG Artcool nie tylko zapewniają przyjemny chłód, ale też zadbają o czyste powietrze, komfort i portfel!

Schłodź swój dom teraz - zanim spłyniesz potem

Kiedy chcesz ochłodzić pomieszczenia, chciałbyś żeby stało się to jak najszybciej. LG Smart Inverter Prestige zaskoczy tym, jak szybko jest w stanie obniżyć temperaturę w pomieszczeniu, równomiernie rozprowadzając chłodne powietrze nawet po najdalszych jego zakątkach. Za tą szybkością stoi technologia LG Smart Inverter, która umożliwia uzyskanie dużo wyższej wydajności niż ta, jaką zaoferować mogą urządzenia z tradycyjną technologią.
LG Smart Inverter Prestige

LG Smart Inverter Prestige

Nie zmrożą cię rachunki

Chłodzenie, tak samo jak ogrzewanie, wymaga zużycia energii, a energia kosztuje. LG doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego firma włożyła wiele pracy w to, aby klimatyzatory Smart Inverter Prestige i Artcool dbały o twój portfel i stan środowiska. Ich zaawansowana technologia płynnie dostosowuje wydajność do aktualnych potrzeb, działając z najniższym koniecznym poborem energii. Ale to nie wszystko - do twojej dyspozycji jest też aktywna kontrola zużycia energii - system, który pozwala jednym naciśnięciem przycisku na pilocie wybrać tryb pracy optymalny do liczby osób przebywających w pomieszczeniu i dostosowany do ich aktywności fizycznej.

Bakterie, zima nadchodzi!

Słyszałeś, że klimatyzacja może mieć zły wpływ na zdrowie? Być może w pewnych przypadkach to prawda, ale nie kiedy mówimy o LG Artcool. Klimatyzator jest wyposażony w specjalny jonizator powietrza, który aktywnie dba o jego jakość w domu – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Urządzenie emituje ponad 3 miliony jonów, które są w stanie usunąć aż 99% bakterii w ciągu 60 minut. Co więcej, jonizator nie tylko sterylizuje przepływające powietrze, ale także usuwa szkodliwe substancje i przykre zapachy, sprawiając, że o każdej porze roku i w każdej temperaturze możesz oddychać z ulgą czystym i dobrym jakościowo powietrzem.
Jonizator w LG Artcool dba o czyste powietrze w Twoim domu

Jonizator w LG Artcool dba o czyste powietrze w Twoim domu

Cisza jest cool

Upał nie daje spać i sprawia, że organizm nie może się odpowiednio zregenerować, jednak w podobny sposób oddziałuje na nas hałas. W przypadku wielu klimatyzatorów musisz wybierać „mniejsze zło”: albo sen zakłóci szum pracującego urządzenia albo nieprzyjemne uczucie gorąca. Na szczęście, urządzenia LG Smart Inventer Prestige oraz LG Artcool uwalniają Cię od tego dylematu. Łopatki wentylatora oraz sprężarki, zaprojektowane z wykorzystaniem najnowszych technologii modelowania i badań z dziedziny aerodynamiki, mają kształt minimalizujący hałas. Dodatkowo cały wirnik został powiększony, dzięki czemu możliwe stało się uzyskanie mocnego nadmuchu przy wolniejszych obrotach. Efekt? W trybie pracy nocnej klimatyzatory LG Smart Inventer Prestige i LG Artcool zapewniają zarówno przyjemny chłód, jak i błogą ciszę.
Sprężarka inwerterowa zapewnia cichą i oszczędną pracę klimatyzacji

Sprężarka inwerterowa zapewnia cichą i oszczędną pracę klimatyzacji

Chłodne powitanie

Kiedy wracasz do domu, od progu wita Cię nagrzane niczym piekarnik wnętrze. Gorące powitania są dobre, jeśli wita nas rodzina albo ulubiony zwierzak, ale podczas upałów zdecydowanie lepiej, jeżeli w domu przywita nas chłód. Jeśli chcesz uniknąć czekania z pozamykanymi oknami w dusznym, zatęchłym i gorącym powietrzu, możesz albo zostawić klimatyzator włączony przez cały dzień (i wtedy starać się nie myśleć o kosztach energii i zanieczyszczeniu środowiska) albo wybrać jeden z modeli LG Smart Inventer Prestige lub LG Artcool. Wystarczy, że zainstalujesz na telefonie specjalną aplikację LG Smart ThinQ – dzięki niej w pracy czy w drodze do domu będziesz mógł monitorować temperaturę w domu, zdalnie sprawdzić stan filtrów, no i oczywiście uruchomić urządzenie odpowiednio wcześniej.
Obsługa klimatyzacji za pomocą smartfona

Obsługa klimatyzacji za pomocą smartfona

Montaż na zimno

Nikt nie lubi wiercenia dziur w ścianach, bałaganu w pokoju i całego zamieszania, które związane jest z instalowaniem klimatyzacji. Na szczęście LG Smart Inverter Prestige i LG Artcool zostały wyposażone w szereg ułatwień, które pozwalają szybko i łatwo zainstalować je w każdym pomieszczeniu. Specjalnie zaprojektowane miejsce na przewody, kompaktowe wymiary klimatyzatora, bardzo wygodna płyta montażowa i wspornik, a także zdejmowana dolna pokrywa urządzenia to elementy, które sprawią, że instalacja klimatyzacji LG będzie dużo łatwiejsza i prostsza, niż ci się wydaje.
Więcej informacji nt. technologii klimatyzacji LG znajduje się na stronie LG:

Rozwiązania do domu i mieszkania – klimatyzacja | LG Polska

Sprawdź szeroki wybór klimatyzatorów domowych LG, które idealnie sprawdzą się w Twoim mieszkaniu lub domu, zapewniając zawsze idealną temperaturę.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

LG Smart Inverter cisza i energooszczędność.jpg

grafika | 490 KB

Pobierz
LG Artcool Smart ThinQ.jpg

grafika | 246 KB

Pobierz
LG Artcool.jpg

grafika | 223 KB

Pobierz
LG Artcool jonizator.jpg

grafika | 136 KB

Pobierz
LG Smart Inverter Prestige.jpg

grafika | 81,8 KB

Pobierz
[Informacja prasowa] Upał -przyjmij go chłodno z klimatyzacją LG Smart Inverter Prestige oraz LG Artcool.docx

docx | 1010 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Niesamowita elegancja w kuchni dzięki debiutującym w Europie urządzeniom LG Signature Kitchen Suite

temu

Rodzina urządzeń AGD klasy premium do zabudowy wyróżnia się najwyższą jakością wykonania, zaawansowanymi technologiami oraz wyjątkową wygodą użytkowania.
Pozwól, żeby para zmieniła twój dom na lepsze

temu

LG przedstawia pralki z technologią True Steam, nową kategorię suszarek, a także innowacyjny LG Styler – unikalne urządzenie, które za pomocą pary dba o Twoje ubrania. Nowe rozwiązania zapewniają doskonałą efektywność, a także pomagają oszczędzić czas i przestrzeń, zmniejszyć koszty i zadbać o zdrowie.
Nowe możliwości urządzeń AGD, dzięki wykorzystaniu pary wodnej

temu

LG przedstawia pralki z technologią True Steam, nową kategorię suszarek, a także innowacyjny LG Styler – unikalne urządzenie, które za pomocą pary dba o Twoje ubrania. Nowe rozwiązania zapewniają doskonałą efektywność, a także pomagają oszczędzić czas i przestrzeń, zmniejszyć koszty i zadbać o zdrowie.
Innofest Europe 2018: LG prezentuje nowy, wielodrzwiowy model lodówki LG InstaView

temu

Podczas pokazu LG InnoFest Europe 2018, firma LG Electronics zaprezentowała rozbudowaną linię nowatorskich lodówek. W skład rodziny InstaView, słynącej z rewolucyjnego szklanego panela i wyjątkowej funkcji knock-on wejdzie nowy, wielodrzwiowy model wykończony ze stali ni
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.