Nowy wiek pary wodnej
Nowy wiek pary wodnej

Nowy wiek pary wodnej

LG przedstawia pralki z technologią True Steam, nową kategorię suszarek, a także innowacyjny LG Styler – unikalne urządzenie, które za pomocą pary dba o Twoje ubrania. Nowe rozwiązania zapewniają doskonałą efektywność, a także pomagają oszczędzić czas i przestrzeń, zmniejszyć koszty i zadbać o zdrowie.

Woda 2.0

Pranie to czynność, do której potrzeba wody, która jest nośnikiem działającej na brud temperatury oraz środków chemicznych. Woda jednak ma wiele wad - staje się coraz droższa, bywa niebezpieczna dla pranego materiału, a nawet niewielkie różnice w jej temperaturze w częściach bębna znajdujących się w różnej odległości od grzałki są przyczyną niedokładnego czyszczenia i innych problemów. Dlatego właśnie LG zdecydowało się zastosować wodę, ale w innym stanie skupienia, czyli parę. Pralki LG wykorzystują technologię True Steam, której najważniejszym wyróżnikiem jest wytwarzana przez generator para wodna. Niszczy ona 99,9% alergenów w pranych ubraniach, usuwając także produkty ich rozpadu, czyści, a także zmiękcza tkaniny i czyni je bardziej puszystymi. Co ważne, para nie jest w tym przypadku nośnikiem płynu zmiękczającego czy składników bakteriobójczych, tylko aktywnym czynnikiem samodzielnie wykonującym ich zadania. Zastosowanie True Steam pozwoliło osiągnąć doskonałą wydajność i efektywność prania. Jednocześnie dzięki redukcji użycia środków chemicznych nowe pralki LG są dużo łagodniejsze dla ubrań. Pralki posiadające funkcję LG True Steam oszczędzą też czas, bo podczas prania para likwiduje drobne zagniecenia, więc wielu ubrań nie będzie trzeba prasować.
Zarówno pralki jak i nowe suszarki LG posiadają również możliwość komunikacji ze smartfonem poprzez sieć Wi-Fi. Przy pomocy aplikacji Smart ThinQ możemy wgrać do naszego urządzenia nowe specjalistyczne programy do prania lub suszenia oraz zostać powiadomionym o zakończonym właśnie cyklu.
Dzięki praniu w parze rzeczy takie jak ubrania lub ręczniki zachowają miękkość i puszystość

Dzięki praniu w parze rzeczy takie jak ubrania lub ręczniki zachowają miękkość i puszystość

Suszenie bezprzewodowe

Sznury suszącego się prania wyglądają malowniczo wśród wąskich uliczek uroczych, śródziemnomorskich miasteczek, ale w polskim mieszkaniu lub na balkonie mokre ubrania sprawiają same problemy. Nie tylko zajmują miejsce i niszczą kompozycję wnętrza, ale też powodują, że w domu utrzymuje się nieprzyjemna i niezdrowa wilgoć, która może prowadzić nawet do rozwoju pleśni. LG wprowadza do sprzedaży samodzielne suszarki, które będą doskonałym uzupełnieniem pralki, zwiększając komfort życia. Nowe suszarki LG można stawiać na pralkach, dzięki czemu urządzenie nie zajmie dodatkowego miejsca i stworzy spójny stylistycznie zestaw, podczas gdy tradycyjne stojaki na pranie potrafią zająć pół łazienki, a do tego nie wyglądają zbyt reprezentacyjnie. Oprócz miejsca oszczędzają nam też więcej wolnego czasu, który zamiast na rozwieszanie prania można poświęcić na relaks. Powierzając swoje najlepsze ubrania suszarkom LG można być pewnym, że będą potraktowane w wyjątkowy sposób. Materiał jest dodatkowo czyszczony z alergenów, pozbawiany zagnieceń oraz zmiękczany - wszystko to bez użycia środków chemicznych, z wykorzystaniem powstającej w trakcie suszenia pary. Dla osób chcących popatrzeć na pranie powiewające na wietrze, polecamy wycieczkę do Włoch albo Hiszpanii - w swoim domu wystarczy otworzyć suszarkę LG i wyjąć z niej suche i pachnące ubrania.
W mniejszych mieszkaniach suszarkę LG można ustawić na pralce

W mniejszych mieszkaniach suszarkę LG można ustawić na pralce

Magiczna szafa

Lubimy zakładać czyste i pachnące rzeczy, które niedawno zostały uprane i wysuszone. Co jednak z rzeczami, które nie są brudne, ale nie nadają się do założenia na przykład dlatego, że są pogniecione, albo przeszły jakimś intensywnym zapachem? Odpowiedzią LG jest Styler, urządzenie, które dzięki technologii True Steam może w ciągu 30 minut gruntownie odświeżyć używane ubranie. To jednak nie koniec jego możliwości. Kiedy wrócisz ze spaceru, podczas którego złapał nas deszcz, wystarczy włożyć ubrania do Stylera – już po chwili będą suche. Przesiąknięte zapachem papierosów po wizycie w klubie koszule? Chwila we wnętrzu Stylera i z powrotem będą nadawały się do noszenia przy niepalących bliskich. Gorąca para z generatora True Steam w połączeniu ze specjalnie dobranymi wibracjami sprawia, że wyjęte ze Stylera rzeczy wyglądają i pachną świeżo, zagniecenia są rozprostowane, a oprócz tego ubrania są oczyszczone z 99,9% alergenów, w tym bakterii.
LG Styler odświeży zarówno koszulę lub marynarkę jak i ubrania czy obuwie treningowe

LG Styler odświeży zarówno koszulę lub marynarkę jak i ubrania czy obuwie treningowe

LG Styler odświeży zarówno koszulę lub marynarkę jak i ubrania czy obuwie treningowe

LG Styler odświeży zarówno koszulę lub marynarkę jak i ubrania czy obuwie treningowe

Więcej informacji nt. technologii TrueSteam znajduje się na stronie LG: https://www.lg.com/pl/steamwashingmachine
Załączniki

Pobierz wszystkie

DSC_5990.jpg

grafika | 15,4 MB

Pobierz
DSC_6056_1.jpg

grafika | 13,9 MB

Pobierz
DSC_6510.jpg

grafika | 12,1 MB

Pobierz
DSC_6455.jpg

grafika | 11,5 MB

Pobierz
DSC_6422.jpg

grafika | 11,3 MB

Pobierz
DSC_6283_1_1n.jpg

grafika | 10,8 MB

Pobierz
DSC_6632.jpg

grafika | 10,4 MB

Pobierz
DSC_6616.jpg

grafika | 10,3 MB

Pobierz
DSC_6358_2_1_1.jpg

grafika | 10,3 MB

Pobierz
DSC_6599.jpg

grafika | 9,97 MB

Pobierz
DSC_6527.jpg

grafika | 9,12 MB

Pobierz
DSC_6595.jpg

grafika | 8,4 MB

Pobierz
DSC_6261_2.jpg

grafika | 7,9 MB

Pobierz
DSC_6138_2.jpg

grafika | 7,68 MB

Pobierz
DSC_6550.jpg

grafika | 6,58 MB

Pobierz
DSC_6297_1.jpg

grafika | 6,12 MB

Pobierz
DSC_6328_1.jpg

grafika | 5,73 MB

Pobierz
DSC_6164_2.jpg

grafika | 5,48 MB

Pobierz
DSC_6223.jpg

grafika | 294 KB

Pobierz
[Informacja prasowa] Nowy wiek pary wodnej.docx

docx | 4,16 MB

Pobierz
DSC_6358_2_1_1_s.jpg

grafika | 1,33 MB

Pobierz
DSC_6550_s.jpg

grafika | 624 KB

Pobierz
DSC_6557.jpg

grafika | 5,54 MB

Pobierz
DSC_6383_s.jpg

grafika | 1,32 MB

Pobierz
DSC_6283_1_s.jpg

grafika | 1,18 MB

Pobierz
DSC_6632_1_s.jpg

grafika | 870 KB

Pobierz
DSC_6455_s.jpg

grafika | 604 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Pełna gama telewizorów LG OLED po raz pierwszy w Polsce na Audio Video Show 2018

Podczas Audio Video Show 2018 w Warszawie LG po raz pierwszy w Polsce zaprezentuje telewizor OLED z serii G. Oznacza to, że wszyscy odwiedzający PGE Narodowy w dniach 16-18 listopada będą mogli zobaczyć w jednym miejscu pełną gamę telewizorów LG ThinQ OLED. Ponadto, w so
LG prezentuje nowy smartfon LG G7 fit oraz słuchawki LG Tone Platinum SE z Asystentem Google

Od 8 listopada w Polsce dostępny jest LG G7 fit – smartfon, który łączy w sobie najważniejsze funkcje z flagowego LG G7 ThinQ z ceną urządzeń klasy średniej. LG G7 fit wyposażony jest w aparat wspierany przez sztuczną inteligencję, 6,1-calowy ekran QHD+ FullVision Super
Rewolucja w praniu! LG wprowadza do Polski innowacyjny LG Styler, pralki parowe oraz nową kategorię suszarek

Od dzisiaj na polskim rynku dostępne jest urządzenie, które rewolucjonizuje pranie i prasowanie. LG prezentuje LG Styler, szafę parową, która pozwala na błyskawiczne usuwanie przykrych zapachów oraz bakterii i alergenów. Firma LG zaprezentowała również pralki parowe i su
Moda wymaga pielęgnacji! Innowacje od LG, które dbają o twoje kreacje

Marka LG zaprezentowała najnowszą linię urządzeń domowych z technologią parową, które wprowadzają  nowe standardy w naszych garderobach, zachowując, jakość ubrań oraz pielęgnując nawet najdelikatniejsze tkaniny.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.