Niesamowita elegancja w kuchni dzięki debiutującym w Europie urządzeniom LG Signature Kitchen Suite

Niesamowita elegancja w kuchni dzięki debiutującym w Europie urządzeniom LG Signature Kitchen Suite

Rodzina urządzeń AGD klasy premium do zabudowy wyróżnia się najwyższą jakością wykonania, zaawansowanymi technologiami oraz wyjątkową wygodą użytkowania.

Na tegorocznych targach IFA w Berlinie firma LG Electronics (LG) zaprezentuje linię produktową SIGNATURE KITCHEN SUITE składającą się z najwyższej klasy urządzeń kuchennych do zabudowy. Produkty te opracowano specjalnie z myślą o rynku europejskim, aby spełnić wysokie wymagania konsumentów oraz zaspokoić potrzeby związane z wyrafinowanymi tradycjami kulinarnymi Europy.

Inteligentne funkcje urządzeń kuchennych SIGNATURE KITCHEN SUITE do zabudowy będą prezentowane poza głównym stoiskiem LG w Hali 18 – na oddzielnej ekspozycji w Sommergarten, parkowej części Targów Berlińskich. Podczas największych w Europie targów elektroniki użytkowej i sprzętu AGD rodzina produktów SIGNATURE KITCHEN SUITE zostanie dokładnie pokazana w interaktywnej strefie wystawowej, przypominającej pływający ogród w miejskiej oazie.
LG SIGNATURE KITCHEN SUITE_Package 2.jpg
Dzięki linii SIGNATURE KITCHEN SUITE firma LG zapoczątkuje obecności na europejskim rynku urządzeń kuchennych klasy high-end. Podczas prac nad tą linią produktową firma LG wykorzystała swoje wieloletnie doświadczenie, wiedzę techniczną oraz kompetencje w dziedzinie wzornictwa. Kuchnie w wielu europejskich domach są stosunkowo małe. Dlatego konsumenci poszukują urządzeń do zabudowy, które pozwalają na kreatywne i efektywne wykorzystanie przestrzeni. Ze względu na znaczącą pozycję Europy na rynku sprzętu AGD klasy Premium, konkurencyjność w segmencie urządzeń kuchennych high-end do zabudowy jest ważnym elementem strategii biznesowej firmy LG. Linia produktowa SIGNATURE KITCHEN SUITE zadebiutuje w Europie jeszcze w tym roku we Włoszech, a następnie w innych kluczowych krajach regionu.
Urządzenia SIGNATURE KITCHEN SUITE stanowią odzwierciedlenie perfekcyjnego wykonania, innowacyjnego wzornictwa, wysokiej użyteczności, komfortu użytkowania oraz najwyższego poziomu usług. Z tego powodu, przygotowując ich europejską premierę LG współpracuje z włoskimi firmami Valcucine i Arclinea specjalizującymi się w projektowaniu kuchni najwyższej klasy, stanowiących idealne połączenie atrakcyjnego wyglądu i funkcjonalności. Dzięki udziałowi firm Valcucine i Arclinea, podczas prac nad produktami SIGNATURE KITCHEN SUITE idealnie zrealizowano koncepcje minimalizmu, ukrywania urządzeń oraz automatyzacji. Nową linię produktową zaprojektowano tak, aby umożliwić idealne zintegrowanie z dostępną przestrzenią i w ten sposób utworzyć idealną kuchnię, która jest dostosowana do zróżnicowanych gustów europejskich użytkowników oraz pozwala na korzystanie zarówno z wyposażenia wykonywanego na zamówienie, jak i ze standardowych urządzeń. Produkty z rodziny SIGNATURE KITCHEN SUITE będą dostępne w wersjach o różnorodnym wykończeniu, od eleganckich minimalistycznych paneli po stal nierdzewną i bardziej naturalne, nowoczesne materiały.
LG SIGNATURE KITCHEN SUITE_Oven.jpg
Urządzenia SIGNATURE KITCHEN SUITE dostarczą niesamowitych wrażeń w kuchni. Pełna gama urządzeń obejmuje piekarnik, płytę indukcyjną, lodówkę, zmywarkę, lodówkę na wino oraz ekspres do kawy. Użytkownicy będą zachwyceni wieloma zaawansowanymi funkcjami piekarnika, takimi jak połączenie ogrzewania konwekcyjnego i funkcji parowej pozwalające na przyrządzanie zdrowych i smacznych dań, funkcja ProHeat™ zapewniająca równomierne rozprowadzanie ciepła, czy funkcja Speed Clean™ do szybkiego i łatwego usuwania zabrudzeń po pieczeniu. Firma LG zaprezentuje po raz pierwszy rodzinę lodówek na wino stanowiących dopełnienie europejskiej linii produktowej SIGNATURE KITCHEN SUITE, a także nową serię piekarników z gładkim, szklanym wykończeniem o stylowym wyglądzie – przeznaczonych do montażu na ścianie, a także wysoce skuteczną zmywarkę wykorzystującą gorącą parę.
LG SIGNATURE KITCHEN SUITE_Refrigerator & Wine Cellar.jpg
Dzięki łączu Wi-Fi urządzenia SIGNATURE KITCHEN SUITE są w pełni kompatybilne z platformami sztucznej inteligencji, takimi jak Asystent Google, czy Amazon Alexa. Inteligentne, bezprzewodowa łączność pozwala użytkownikom na wykonywanie wielu czynności przy użyciu smartfona, np. wyszukiwanie przepisów przy użyciu aplikacji, takich jak Innit, SideChef i Drop, przesyłanie przepisów bezpośrednio do piekarnika, nagrzewanie piekarnika przed powrotem do domu, wybieranie odpowiedniego trybu gotowania, a także monitorowanie pracy wszystkich urządzeń w kuchni.

Niezmiernie cieszymy się, że w tym roku na bardzo wymagający rynek europejski wprowadzimy najwyższej klasy urządzenia AGD z rodziny SIGNATURE KITCHEN SUITE. Jesteśmy głęboko przekonani, że dzięki zastosowaniu naszej wypróbowanej inteligentnej technologii w sprzęcie AGD klasy premium, staniemy się w tej kategorii silną konkrecją dla uznanych europejskich marek.

powiedział Song Dae-hyun, prezes działu Home Appliance & Air Solution firmy LG Electronics.

Odwiedzających tegoroczne targi IFA zachęcamy do osobistego zapoznania się z linią urządzeń AGD do zabudowy, prezentowaną na ekspozycji SIGNATURE KITCHEN SUITE w parku Sommergarten na terenie Targów Berlińskich.
Załączniki

Pobierz wszystkie

LGNews_LG SIGNATURE KITCHEN SUITE - inteligentne AGD klasy premium debiutuje w Europie.docx

docx | 49,9 KB

Pobierz
LG SIGNATURE KITCHEN SUITE_Package 1.jpg

grafika | 1,04 MB

Pobierz
LG SIGNATURE KITCHEN SUITE_Refrigerator & Wine Cellar.jpg

grafika | 999 KB

Pobierz
LG SIGNATURE KITCHEN SUITE_Wall Oven.jpg

grafika | 966 KB

Pobierz
LG SIGNATURE KITCHEN SUITE_Cooktop.jpg

grafika | 970 KB

Pobierz
LG SIGNATURE KITCHEN SUITE_Oven.jpg

grafika | 943 KB

Pobierz
LG SIGNATURE KITCHEN SUITE_Package 2.jpg

grafika | 1 MB

Pobierz
LG SIGNATURE KITCHEN SUITE_Dishwasher.jpg

grafika | 973 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.