IDEALNIE SCHŁODZONE WINO Z LG W KAŻDEJ CHWILI

IDEALNIE SCHŁODZONE WINO Z LG W KAŻDEJ CHWILI

Podczas targów IFA 2018 w Berlinie firma LG Electronics zaprezentuje poszerzoną linię produktów LG SIGNATURE klasy ultra-premium – lodówkę na wino, suszarkę do ubrań oraz lodówkę z dolnym zamrażalnikiem
Marka LG SIGNATURE, wprowadzona w roku 2016, jest inspirowana koncepcją wzorniczą „Art of Essence”. Urządzenia LG SIGNATURE zostały pozbawione wszelkich cech, które odciągają uwagę od ducha marki. Dzięki temu mają prosty wygląd odzwierciedlający najwyższą jakość produktów i zapewniają użytkownikom poczucie wyjątkowości.
Nowa linia LG Signature

Nowa linia LG Signature

Ekskluzywna lodówka na wino LG SIGNATURE może pomieścić 65 butelek. Ma elegancką metalową ramę i jest wyposażona w wiele innowacyjnych funkcji, takich jak wielostrefowa regulacja temperatury (Multi Temperature Control) zapewniająca idealne warunki do przechowywania różnych gatunków wina. Dzięki szufladzie chłodniczej z funkcją automatycznego podnośnika można, naciskając jeden przycisk, łatwo uzyskać dostęp do wina. Korzystając z komend głosowych można wygodnie otwierać drzwi lodówki oraz włączać oświetlenie jej wnętrza, aby przez przyciemniane szkło zobaczyć przechowywane butelki. Funkcje te pozwalają zmniejszyć zużycie energii oraz chronić wino przed działaniem promieni słonecznych.
W tym roku, w skład rodziny LG SIGNATURE raz pierwszy wejdzie najwyższej klasy suszarka do ubrań. Suszarka o pojemności 10 kg automatycznie rozpoznaje wielkość wsadu i dostosowuje swoje ustawienia bez udziału użytkownika. Oprócz funkcji szybkiego suszenia, urządzenie jest wyposażone w zaawansowany system automatycznego czyszczenia skraplacza, który strumieniami wody usuwa osadzające się włókna i w ten sposób pozwala utrzymać stałą, wysoką skuteczność suszenia.
2018 LG SIGNATURE pralka i suszarka.jpg
Nowa lodówka z dolnym zamrażalnikiem z linii LG SIGNATURE jest wyposażona w szereg zaawansowanych funkcji, w tym automatyczny podnośnik unoszący szufladę na wysokość oczu, tak aby ułatwić dostęp do przechowywanej żywności. Udoskonalona funkcja automatycznego otwierania drzwi wykrywa osobę zbliżającą się do lodówki i otwiera drzwi dwukrotnie szerzej niż dotychczas, co stanowi istotne udogodnienie, gdy podchodzimy z rękoma pełnymi zakupów.
Chcąc podkreślić estetykę oraz zaawansowane technologie lodówki na wino, marka LG SIGNATURE nawiązała współpracę z Jamesem Sucklingiem, krytykiem winiarskim o światowej sławie, którego recenzje cieszą się ogromnym zainteresowaniem i szacunkiem. James Suckling będzie gospodarzem degustacji win dla gości VIP, które będą odbywać się na stoisku LG SIGNATURE 30 i 31 sierpnia, aby zademonstrować w jaki sposób lodówka pozwala na zachowanie lub poprawę bukietu wina. Podczas degustacji będzie można spróbować najlepszych win francuskiej firmy Lou Dumont.

„Łączymy piękne wzornictwo z najnowszymi technologiami a jednocześnie pozostajemy wierni idei, dzięki której powstała linia LG SIGNATURE – skupiamy się na najistotniejszych cechach produktów. Wzbogacona rodzina LG SIGNATURE liczy teraz siedem produktów, dzięki czemu jeszcze większe grono konsumentów może cieszyć się z posiadania urządzeń AGD, które przypominają dzieła sztuki.”

Song Dae-hyun, prezes działu Home Appliance & Air Solution firmy LG Electronics

Odwiedzający targi IFA 2018 będą mogli na stanowisku firmy LG osobiście obejrzeć najnowsze urządzenia z linii LG SIGNATURE w hali 18 Targów Berlińskich.
Załączniki

Pobierz wszystkie

LG POSZERZA LINIĘ PRODUKTOWĄ ULTRA-PREMIUM WPROWADZAJĄC INTELIGENTNĄ LODÓWKĘ NA WINO.docx

docx | 62,7 KB

Pobierz
2018 LG SIGNATURE Kuchnia.jpg

grafika | 2,37 MB

Pobierz
2018 LG SIGNATURE _nowa linia.jpg

grafika | 989 KB

Pobierz
2018 LG SIGNATURE pralka i suszarka.jpg

grafika | 911 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.