LG PREZENTUJE NOWE MONITORY ULTRAGEAR™ OPRACOWANE SPECJALNIE DLA GRACZY
LG PREZENTUJE NOWE MONITORY ULTRAGEAR™ OPRACOWANE SPECJALNIE DLA GRACZY

LG PREZENTUJE NOWE MONITORY ULTRAGEAR™ OPRACOWANE SPECJALNIE DLA GRACZY

Dzięki perfekcyjnej jakości obrazu oraz niesamowicie szybkim reakcjom nowe monitory zapewniają zupełnie nowy poziom satysfakcji z gier

Podczas rozpoczynających się w tym tygodniu targów IFA 2018 w Berlinie firma LG Electronics oficjalnie poinformuje o nowej serii monitorów UltraGear™ i w ten sposób podkreśli swoje zaangażowanie w technologie tworzone z myślą o entuzjastach gier. Dzięki dużej wydajności, perfekcyjnej jakości obrazu oraz dużej częstotliwości odświeżania, nowe monitory pozwalają osiągnąć nowy poziom zanurzenia w wirtualny świat. Cechy te, w połączeniu z panelem UltraWide™ 21:9 oraz stylowym wzornictwem, sprawiają, że ekran monitora staje się polem fascynujących rozgrywek.
Firma LG jest od dawna ceniona za monitory, zwłaszcza za zapewniającą najlepszy obraz w swojej klasie serię LG UltraFine™, a także gwarantujący dużą produktywność monitor LG UltraWide™ 21: 9. UltraGear to nazwa nowej rodziny gamingowych monitorów LG, które zapewniają najwyższy poziom emocji podczas rozrywki z wyrafinowaną grafiką. Optymalna jakość obrazu oraz błyskawiczne przetwarzanie sygnałów sprawiają, że monitory z tej serii są idealne do wszystkich gatunków gier. Monitory LG UltraGear zapewniają użytkownikom przewagę podczas rozgrywek, pozwalając błyskawicznie reagować na zmiany sytuacji, co często decyduje o zwycięstwie lub porażce.
Flagowy model UltraGear 34GK950G, charakteryzuje się najlepszą specyfikacją w serii. Jest wyposażony w matrycę Nano IPS zapewniającą 98-procentowe pokrycie przestrzeni barw DCI-P3 i gwarantującą niezrównaną jakość obrazu. Matryca ta pozwala też na odwzorowanie kolorów obejmujących ponad 135 procent przestrzeni barw sRGB. Dzięki wbudowanej technologii przetwarzania grafiki NVIDIA G-SyncTM, monitor UltraGear 34GK950G płynnie odwzorowuje ruch, bez przesunięć i drżenia. Co więcej, duża częstotliwość odświeżania 120 Hz (przy przetaktowaniu) pozwala na wyraźniejsze wyświetlanie szybko poruszających się obiektów.
Ze względu na 34-calową matrycę o rozdzielczości UltraWide QHD (3440 x 1440) monitor o formacie 21:9 pozwala spojrzeć na ulubione gry z nowej perspektywy i zafascynować się obrazem o kinowych proporcjach. Monitor spotkał się już z uznaniem ekspertów i został wyróżniony nagrodami 2018 Red Dot Design Award oraz 2018 iF Design Award. Panoramiczny format obrazu sprawia, że na monitorze UltraGear 34GK950G można łatwiej dostrzec szczegóły oddalone od środka obrazu. Bardzo wąskie ramki pozwalają natomiast na łatwe połączenie kilku monitorów w celu uzyskania obrazu dokładniej wypełniającego pole widzenia. Ponadto, dzięki funkcji Sphere Lighting można wybrać jedno z sześciu ustawień kolorów oświetlenia zewnętrznego, budującego nastrój podczas gier lub oglądania filmów.

Od lat monitory LG wyznaczają standardy w branży. Pod tym względem nowa seria LG UltraGear nie będzie stanowić wyjątku. Informując o monitorach UltraGear podczas największych w Europie targów branżowych podkreślamy, jak wielką wagę przywiązujemy do nowej marki.

Chang Ik-hwan, szef pionu biznesowego IT firmy LG

Załączniki

Pobierz wszystkie

LG PREZENTUJE NOWE MONITORY ULTRAGEAR™ OPRACOWANE SPECJALNIE DLA GRACZY.docx

docx | 53,2 KB

Pobierz
LG UltraGear Gaming Monitor.jpg

grafika | 985 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Topowi zawodnicy CS:GO grają na najnowszych monitorach LG podczas targów PGA 2018

Podczas tegorocznych targów PGA w Poznaniu zaprezentowano premierowe dwa modele 32” monitorów gamingowych LG - 32GK850F oraz 32GK650F. Każda ich funkcja została zaprojektowana tak, by gracz dostrzegł wszelkie detale rozgrywki i był zawsze o krok przed przeciwnikiem.
LG JAKO PIERWSZE NA ŚWIECIE WPROWADZA TELEWIZOR OLED O ROZDZIELCZOŚCI 8K

Firma LG Electronics, która dzięki matrycom OLED wytycza kierunki innowacji w dziedzinie telewizorów, zaprezentuje podczas targów IFA 2018 pierwszy na świecie telewizor OLED o rozdzielczości 8K (7680 x 4320). 88-calowy telewizor LG OLED 8K jest wyposażony w matrycę zawie
150 cali oszałamiającej rozdzielczości 4K lub kompaktowa, lekka bryła z akumulatorem i bezprzewodowym obrazem Full HD – oto nowe projektory od LG

Firma LG Electronics wprowadza na polski rynek dwa nowe modele projektorów: przełomowy pod względem technologii, jakości obrazu i wzornictwa laserowy projektor 4K Smart Home Cinema HU80KSW oraz niezwykle poręczny, lekki i bezprzewodowy model Full HD – LG PF50KS.
KAMPANIA MARKETINGOWA LG: JACEK GMOCH POWOŁUJE TELEWIZORY LG NA MUNDIAL

LG rusza z kampanią „Telewizor powołany na mundial”, której twarzą został Jacek Gmoch – ikona piłki nożnej w Polsce i na świecie.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.