W LG rusza właśnie wrześniowa promocja „Smart Wrzesień” na smartfony.  Najwyższa jakość w lepszej cenie.
W LG rusza właśnie wrześniowa promocja „Smart Wrzesień” na smartfony.  Najwyższa jakość w lepszej cenie.

W LG rusza właśnie wrześniowa promocja „Smart Wrzesień” na smartfony.  Najwyższa jakość w lepszej cenie.

W pracy i na studiach liczy się inteligencja, ale też wytrzymałość. LG dobrze o tym wie i uruchamia „Wrześniową promocję”, w której można zaoszczędzić minimum 700 zł przy zakupie smartfonów LG.

Wrześniowa promocja LG ruszyła właśnie w największych sieciach handlowych:
MediaExpert, Media Markt, X-KOM, Komputronik, RTV Euro AGD oraz Saturn. Przez najbliższe dwa tygodnie w promocji będzie można kupić odporny na niebezpieczeństwa smartfon z najwyższej półki LG G7 ThinQ wyposażony w system sztucznej inteligencji w promocyjnej cenie 3299 zł (było 3499 zł), a do tego otrzymać kartę podarunkową o wartości 500 złotych, oszczędzając dzięki temu w sumie 700 zł.
W ramach startującej promocji pozostałe smartfony LG również zaoferują dobrą cenę za wysoką jakość.
  • LG Q7 Dual można nabyć już za 1399 zł wraz z kartą podarunkową o wartości 300 zł (było 1499 zł). Dzięki temu Klient oszczędza 400 zł.
  • Cena LG V30 wynosi 2599 zł (było 2899 zł) w sieciach MediaExpert, X-Kom, Komputronik i Euro RTV AGD. Natomiast w sklepach Media Markt i Saturn LG V30 będzie można nabyć wraz z kartą podarunkową o wartości 300 zł.
  • LG K11 Dual dostępny już w nowej cenie 699 zł (było 849 zł).
To jednak jeszcze nie wszystko! Dokonując zakupu w jednym z wymienionych punktów, Klienci zyskają nie tylko specjalną cenę oraz karty podarunkowe na dalsze zakupy, ale także spokój ducha i roczne ubezpieczenie od najczęściej przydarzającego się problemu z telefonem – rozbicia ekranu, wartego w przypadku smartfonów G7 i Q7 odpowiednio 529 zł i 450 zł złotych.

Wyjątkowo trwałe smartfony do pracy i na zajęcia

Smartfony LG to doskonałej jakości urządzenia wykorzystujące najnowsze technologie. Oferują bezkompromisową wydajność, doskonałej jakości ekrany i niezrównaną staranność wykonania, a także pionierskie rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji, wspomagające między innymi robienie zdjęć.

Telefony LG G7 ThinQ, LG Q7, LG V30 i LG G6 cechuje także niespotykana odporność na czynniki środowiska, potwierdzona zgodnością z normą wodo- i pyłoszczelności IP68. Dodatkowo smartfony LG G7 ThinQ, LG Q7, LG V30 oraz LG K11 wyróżnia certyfikat potwierdzający zaliczenie rygorystycznych testów wykonanych zgodnie z wojskowym standardem MIL-STD-810G używanym w wojsku amerykańskim. Każdy z tych modeli musiał przejść cały szereg prób obejmujących wielokrotne zrzucanie z wysokości na twardą powierzchnię, wystawianie na działanie słonej mgły, intensywnego promieniowania słonecznego oraz mrozu, poddawanie naprężeniom, wibracjom oraz uderzeniom, a także pokrywanie pyłem i zanurzanie w wodzie. Aby sprostać tak wyśrubowanym wymaganiom, inżynierowie LG musieli wykorzystać cały kunszt projektowania i sięgnąć po najlepsze materiały, ale efekt ich pracy jest imponujący.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Promocja LG Smart Wrzesień.jpg

grafika | 214 KB

Pobierz
LG G6_photo_1.jpg

grafika | 158 KB

Pobierz
LG V30_2.jpg

grafika | 146 KB

Pobierz
LG V30_photo_1.jpg

grafika | 826 KB

Pobierz
LG G7 ThinQ 02.jpg

grafika | 1,32 MB

Pobierz
LG Q7.jpg

grafika | 977 KB

Pobierz
LG G7_ThinQ_1.jpg

grafika | 1,06 MB

Pobierz
LG G7_ThinQ_2.jpg

grafika | 811 KB

Pobierz
LGNews_W LG rusza wlasnie wrzesniowa promocja na smartfony_Smart Wrzesien.docx

docx | 48,6 KB

Pobierz
LG_Q7_photo_2.jpg

grafika | 72,7 KB

Pobierz
LG K11 Range.jpg

grafika | 3,58 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Aktualizacje Android 8.0 Oreo dla smartfonów LG

Smartfony LG G5, LG K10, LG K8 oraz LG X power2 otrzymują nową wersję systemu Android 8.0 Oreo. Dzięki aktualizacji, urządzenia zyskają szereg nowych funkcji, na przykład grupowanie powiadomień. Poprawie ulegnie również wydajność smartfonów oraz czas pracy baterii.  
LG i Kazar w modowej odsłonie kampanii „Dopracuj swój wizerunek”

Marka LG i Kazar rozpoczęły najnowszą odsłonę współpracy „Dopracuj swój wizerunek”. Jednym z działań promocyjnych nowych stylizacji Kazar, których marka LG jest partnerem technologicznym, będzie otwarty konkurs z LG G7 ThinQ w roli głównej.  
LG prezentuje LG V40 ThinQ, smartfon o najwyższych możliwościach z pięcioma aparatami

LG Electronics zaprezentował swój najnowszy flagowy smartfon, wyposażony w pięć aparatów fotograficznych, na nowo definiując standard fotografii mobilnej. Najnowsza odsłona uznanej serii V - LG V40 ThinQ jest bezkompromisowym urządzeniem multimedialnym przeznaczonym dla wszystkich, uwielbiających opowiadać historie i komunikować się za pomocą obrazów i filmów.
Koniec ze śliskimi obudowami smartfonów. Nowy LG V40 ThinQ z autorską technologią wykonania obudowy i nowymi kolorami.

Projektując smartfon LG V40 ThinQ firma LG skupiła się na udoskonaleniu głównych cech, dzięki którym seria V zdobyła popularność wśród konsumentów oraz branżowych ekspertów. Wzornictwo smartfona LG V40 ThinQ wyróżnia się trzema kluczowymi elementami: gładkim wykończeniem powierzchni, wyjątkową kolorystyką oraz gładkimi liniami. Obok nowych kolorów, we flagowym smartfonie LG zastosowano również autorską technologię wykonania obudowy Silky Blast(TM).
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.