Od dziś LG rozdaje żywą gotówkę i to BLIKIEM
Od dziś LG rozdaje żywą gotówkę i to BLIKIEM

Od dziś LG rozdaje żywą gotówkę i to BLIKIEM

Opublikowany

Najlepsze smartfony wcale nie muszą kosztować majątku, a najwyższą jakość i specyfikację można już znaleźć na rynku w dobrej cenie. Wie o tym marka LG, która kontynuuje promocje na tegoroczne flagowce, tym razem uruchamiając nową akcję z czekiem BLIK.

Od dziś każdy kto kupi LG G7 ThinQ lub LG Q7 w sieciach Play, Orange i Plus otrzymuje od LG zwrot gotówki, którą wypłaca w bankomacie za pomocą czeku BLIK. W przypadku LG G7 Klient dostaje extra 300 zł, a w przypadku LG Q7 do portfela Klientów trafi 150 zł. Dzięki temu smartfony LG z flagowej półki zyskują jeszcze lepszą cenę, a użytkownicy najwyższą jakość.
Co więcej do zakupu obydwu smartfonów LG dodaje roczną gwarancję na ekran (o wartości 529 zł dla modelu G7 ThinQ i 450 zł dla Q7) w przypadku stłuczenia ekranu.
Promocja LG z czekiem BLIK ruszyła 24 września i potrwa do 31 października, a składa się z czterech prostych kroków:
  1. Kupujemy smartfon LG G7 ThinQ lub LG Q7 w dowolnym salonie sieci Play , Orange lub Plus, czy też w sklepach online tych operatorów
  2. Rejestrujemy zakupiony smartfon na stronie www.strefalg.pl/promocjelg, podając numer IMEI urządzania oraz załączając dowód zakupu (paragon lub faktura)
  3. Otrzymujemy 2 SMS-y: z czekiem BLIK (dziewięciocyfrowy kod) i numerem PIN
  4. Za pomocą otrzymanych kodów wypłacamy gotówkę z bankomatów
Wypłaty są realizowane w większości bankomatów w Polsce m.in. w bankomatach Santander Bank Polska, ING Bank Śląski, Bank Millenium, PKO PB, PKO SA, BGŻ BNP Paribas jak również w bankomatach sieci Euronet, Planet Cash i BPS.

Najważniejsze dla LG jest, aby odpowiednio wysoka jakość smartfonów była przystępna cenowo dla naszych Klientów, stąd promocja z BLIKIEM, który daje możliwość szybkiego zwrotu gotówki i satysfakcję Klientów

mówi Tomasz Gierczak – Dyrektor Sprzedaży w dziale Mobile Communications, LG Electronics Polska

Współpraca firmy LG Electronics Polska oraz Santander Bank Polska S.A. zaowocowała kolejnym ciekawym zastosowaniem elektronicznych czeków BLIK. Firma w ten sposób chce promować zakup swoich flagowych modeli smartfonów LG G7 ThinQ i LG Q7. To doskonała kompozycja, wykorzystanie nowoczesnej usługi finansowej do promowania najnowszej technologii. W ten sposób trafiamy z ofertą do właściwego odbiorcy, który świadomie wybiera nowoczesny smartfon i korzysta z benefitów „BLIKOWEJ rewolucji".

mówi Marcin Makulec - Dyrektor Bankowości Transakcyjnej w Banku Santander.

Nieodłącznym atrybutem naszej promocji jest prostota użycia czeku. Mając do dyspozycji jedynie telefon Beneficjent jest w stanie zrealizować czek bez dodatkowych formalności towarzyszącym wydaniu karty czy wizycie w oddziale Banku. Jako grupa Santander przywiązujemy ogromną wagę do innowacyjności. Czeki BLIK wprowadzają nowe możliwości nie tylko w sposobie dokonywania płatności, ale również w sposobie tworzenia dedykowanych kampanii marketingowych. W związku z procesem zmiany nazwy (z Bank Zachodni WBK) zależy nam na utożsamianiu marki Santander z kierunkiem zmian na rynku płatności. Dewizą Santander słyszaną w wielu językach na niemal całym świecie są hasła: „Simple, Personal and Fair”. I taki właśnie jest czek BLIK i mamy nadzieję, że z tym samym przesłaniem nasz produkt trafi do użytkowników.

mówi Rafał Pokora Dyrektor Departamentu Cash Management Banku Santander

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

LG_promocja_z_czekiem_Blik.jpg

grafika | 207 KB

Pobierz
LG_BLIK_instrukcja.jpg

grafika | 153 KB

Pobierz
LGNews_Promocja Smartfonów z Blikiem.docx

docx | 257 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Aktualizacje Android 8.0 Oreo dla smartfonów LG

temu

Smartfony LG G5, LG K10, LG K8 oraz LG X power2 otrzymują nową wersję systemu Android 8.0 Oreo. Dzięki aktualizacji, urządzenia zyskają szereg nowych funkcji, na przykład grupowanie powiadomień. Poprawie ulegnie również wydajność smartfonów oraz czas pracy baterii.  
Targi CES 2019: Według LG to będzie przełomowy moment dla sztucznej inteligencji

temu

Dr I.P. Park, prezes oraz dyrektor ds. technologii firmy LG Electronics, wygłosi przemówienie otwierające targi CES® 2019. Prelekcja ta zostanie wygłoszona 7 stycznia o godzinie 18:30 w MGM Park Theater w Las Vegas. Będzie to pierwsze w historii wystąpienie przedstawicie
Topowi zawodnicy CS:GO grają na najnowszych monitorach LG podczas targów PGA 2018

temu

Podczas tegorocznych targów PGA w Poznaniu zaprezentowano premierowe dwa modele 32” monitorów gamingowych LG - 32GK850F oraz 32GK650F. Każda ich funkcja została zaprojektowana tak, by gracz dostrzegł wszelkie detale rozgrywki i był zawsze o krok przed przeciwnikiem.
LG i Kazar w modowej odsłonie kampanii „Dopracuj swój wizerunek”

temu

Marka LG i Kazar rozpoczęły najnowszą odsłonę współpracy „Dopracuj swój wizerunek”. Jednym z działań promocyjnych nowych stylizacji Kazar, których marka LG jest partnerem technologicznym, będzie otwarty konkurs z LG G7 ThinQ w roli głównej.  . Smartfon współczesną b
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.