LG i Kazar w modowej odsłonie kampanii „Dopracuj swój wizerunek”

LG i Kazar w modowej odsłonie kampanii „Dopracuj swój wizerunek”

Opublikowany

Marka LG i Kazar rozpoczęły najnowszą odsłonę współpracy „Dopracuj swój wizerunek”. Jednym z działań promocyjnych nowych stylizacji Kazar, których marka LG jest partnerem technologicznym, będzie otwarty konkurs z LG G7 ThinQ w roli głównej.  

Smartfon współczesną biżuterią

Smartfon już dawno przestał być jedynie urządzeniem służącym do kontaktu, a stał się modnym dodatkiem, czasem wręcz biżuterią. Stąd pomysł na połączenie użyteczności i znakomitego wyglądu telefonu LG G7 ThinQ z modowymi stylizacjami Kazar. Głównym tematem, nad którym pochylają się obie marki, jest dress code. Podkreślają, jak ważna w budowaniu wizerunku w pracy jest jakość, uniwersalny i ponadczasowy design oraz niezawodność.
W ramach działań promocyjnych marki LG i Kazar przygotowały konkurs, w którym konsumenci będą mogli wygrać smartfony LG G7 ThinQ. Konkurs ruszył 10. października na profilach mediów społecznościowych marki Kazar i potrwa do 24. października. Szczegóły oraz regulamin akcji na kazar.com.
Współpraca LG i Kazar komunikowana jest w mediach digitalowych, na nośnikach OOH: w metrze oraz na ekranach citydigital w Warszawie oraz na ekranach w wybranych centrach handlowych w całej Polsce.
Flagowiec LG G7 ThinQ wyposażony został w najmocniejsze podzespoły, zamknięte w eleganckiej i minimalistycznej obudowie. Uzbrojony w sztuczną inteligencję, smartfon asystuje i podpowiada użytkownikowi jakie najlepsze opcje i ujęcia dobrać aby zdjęcia zyskały profesjonalną jakość.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

LG_Kazar_5.jpg

grafika | 505 KB

Pobierz
LG_Kazar_6.jpg

grafika | 874 KB

Pobierz
LG_Kazar_3.jpg

grafika | 258 KB

Pobierz
LG_Kazar_4.jpg

grafika | 196 KB

Pobierz
LG_Kazar_1.jpg

grafika | 672 KB

Pobierz
LG_Kazar_2.jpg

grafika | 329 KB

Pobierz
Nowa odsłona współpracy LG z Kazar.docx

docx | 48 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Aktualizacje Android 8.0 Oreo dla smartfonów LG

temu

Smartfony LG G5, LG K10, LG K8 oraz LG X power2 otrzymują nową wersję systemu Android 8.0 Oreo. Dzięki aktualizacji, urządzenia zyskają szereg nowych funkcji, na przykład grupowanie powiadomień. Poprawie ulegnie również wydajność smartfonów oraz czas pracy baterii.  
Targi CES 2019: Według LG to będzie przełomowy moment dla sztucznej inteligencji

temu

Dr I.P. Park, prezes oraz dyrektor ds. technologii firmy LG Electronics, wygłosi przemówienie otwierające targi CES® 2019. Prelekcja ta zostanie wygłoszona 7 stycznia o godzinie 18:30 w MGM Park Theater w Las Vegas. Będzie to pierwsze w historii wystąpienie przedstawicie
Topowi zawodnicy CS:GO grają na najnowszych monitorach LG podczas targów PGA 2018

temu

Podczas tegorocznych targów PGA w Poznaniu zaprezentowano premierowe dwa modele 32” monitorów gamingowych LG - 32GK850F oraz 32GK650F. Każda ich funkcja została zaprojektowana tak, by gracz dostrzegł wszelkie detale rozgrywki i był zawsze o krok przed przeciwnikiem.
LG prezentuje LG V40 ThinQ, smartfon o najwyższych możliwościach z pięcioma aparatami

temu

LG Electronics zaprezentował swój najnowszy flagowy smartfon, wyposażony w pięć aparatów fotograficznych, na nowo definiując standard fotografii mobilnej. Najnowsza odsłona uznanej serii V - LG V40 ThinQ jest bezkompromisowym urządzeniem multimedialnym przeznaczonym dla wszystkich, uwielbiających opowiadać historie i komunikować się za pomocą obrazów i filmów.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.