Targi CES 2019: Według LG to będzie przełomowy moment dla sztucznej inteligencji
Targi CES 2019: Według LG to będzie przełomowy moment dla sztucznej inteligencji

Targi CES 2019: Według LG to będzie przełomowy moment dla sztucznej inteligencji

Dr I.P. Park, prezes oraz dyrektor ds. technologii firmy LG Electronics, wygłosi przemówienie otwierające targi CES® 2019. Prelekcja ta zostanie wygłoszona 7 stycznia o godzinie 18:30 w MGM Park Theater w Las Vegas. Będzie to pierwsze w historii wystąpienie przedstawiciela firmy LG inaugurujące targi CES.
W swoim przemówieniu zatytułowanym AI for an Even Better Life (Jeszcze lepsza jakość życia dzięki sztucznej inteligencji) dr Park przedstawi nową wizję zmian codziennego życia konsumentów, wynikających z trzech kluczowych aspektów sztucznej inteligencji: dostosowywania się do potrzeb, łączności oraz otwartości. Prelegent opowie, w jaki sposób innowacyjne technologie oparte na sztucznej inteligencji wzbogacą doznania użytkowników, zarówno w domu, w podróży, jak i w biurze. Prezentując wizję wpływu sztucznej inteligencji na wszystkie dziedziny naszego życia, dr Park przedstawi też sposób, w jaki LG wytycza kierunki zachodzących zmian przekształcając się z producenta urządzeń, w firmę tworzącą innowacje zmieniające styl życia konsumentów.
Jako prezes i dyrektor ds. technologii, dr Park przewodzi wdrażaniu innowacji opartych na sztucznej inteligencji, tak aby stały się główną siłą napędową rozwoju firmy LG Electronics. Dr Park ma ponad 30-letnie doświadczenie prowadzeniu prac badawczo-rozwojowych w branży elektroniki użytkowej, motoryzacyjnej, telekomunikacyjnej, informatycznej i robotyki. Ze względu na sukcesy w kierowaniu zespołami opracowującymi innowacje oparte na łączeniu tradycyjnych rozwiązań sprzętowych z szybko rozwijającym się oprogramowaniem, jest uznawany za jednego z czołowych dyrektorów ds. technologii na świecie.

Przewiduje się, że targi CES 2019 będą przełomowym momentem w rozwoju sztucznej inteligencji oraz implementowaniu jej w produktach i usługach używanych na co dzień. Strategia firmy LG polega na przekraczaniu oczekiwań, tak aby na co dzień konsumenci odczuwali zalety rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji, tworzonych z myślą o stylu życia. Właśnie taką koncepcję chcę podkreślić w mojej prelekcji na targach CES.

dr Par, prezes oraz dyrektor ds. technologii firmy LG Electronics

LG jest jednym ze światowych pionierów rewolucji spowodowanej upowszechnianiem się sztucznej inteligencji, która wpłynie na prawie wszystkie branże gospodarki, od technologicznej po opiekę zdrowotną, rolnictwo, transport i budownictwo. Z niecierpliwością czekamy na wystąpienie dr Parka na targach CES 2019, pierwsze w historii tej imprezy przemówienie inauguracyjne wygłoszone przez przedstawiciela firmy LG. Jesteśmy niezwykle ciekawi jego opinii na temat przyszłości sztucznej inteligencji, która zmienia nasze domy, firmy oraz wspólnoty.

Gary Shapiro, prezes i dyrektor generalny stowarzyszenia CTA (Consumer Technology Association)

W targach CES 2019 weźmie udział ponad 4500 wystawców, którzy w 20 kategoriach zaprezentują innowacyjne technologie wpływające na nasze życie codzienne, pracę i rozrywkę. Podczas wystawy będzie można zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami w różnorodnych dziedzinach, takich jak łączność 5G, sztuczna inteligencja, rzeczywistość rozszerzona i wirtualna, inteligentny dom, inteligentne miasta, sport, uczenie maszynowe.
Zaawansowane produkty i usługi LG będą prezentowane podczas targów CES 2019 w dniach 8-11 stycznia 2019 w strefie CES Tech East, w Las Vegas Convention Center (LVCC), Central Hall, stanowisko nr 11100.
Załączniki

Pobierz wszystkie

LG G7 ThinQ 05.jpg

grafika | 1,15 MB

Pobierz
Telewizory-LG-ThinQ-AI-4.jpg

grafika | 235 KB

Pobierz
LG Electronics CTO Portrait.jpg

grafika | 332 KB

Pobierz
CES 2019. To będzie przełom dla AI.docx

docx | 48,9 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Pełna gama telewizorów LG OLED po raz pierwszy w Polsce na Audio Video Show 2018

Podczas Audio Video Show 2018 w Warszawie LG po raz pierwszy w Polsce zaprezentuje telewizor OLED z serii G. Oznacza to, że wszyscy odwiedzający PGE Narodowy w dniach 16-18 listopada będą mogli zobaczyć w jednym miejscu pełną gamę telewizorów LG ThinQ OLED. Ponadto, w so
LG prezentuje nowy smartfon LG G7 fit oraz słuchawki LG Tone Platinum SE z Asystentem Google

Od 8 listopada w Polsce dostępny jest LG G7 fit – smartfon, który łączy w sobie najważniejsze funkcje z flagowego LG G7 ThinQ z ceną urządzeń klasy średniej. LG G7 fit wyposażony jest w aparat wspierany przez sztuczną inteligencję, 6,1-calowy ekran QHD+ FullVision Super
Rewolucja w praniu! LG wprowadza do Polski innowacyjny LG Styler, pralki parowe oraz nową kategorię suszarek

Od dzisiaj na polskim rynku dostępne jest urządzenie, które rewolucjonizuje pranie i prasowanie. LG prezentuje LG Styler, szafę parową, która pozwala na błyskawiczne usuwanie przykrych zapachów oraz bakterii i alergenów. Firma LG zaprezentowała również pralki parowe i su
Moda wymaga pielęgnacji! Innowacje od LG, które dbają o twoje kreacje

Marka LG zaprezentowała najnowszą linię urządzeń domowych z technologią parową, które wprowadzają  nowe standardy w naszych garderobach, zachowując, jakość ubrań oraz pielęgnując nawet najdelikatniejsze tkaniny.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.