Moda wymaga pielęgnacji! Innowacje od LG, które dbają o twoje kreacje
Moda wymaga pielęgnacji! Innowacje od LG, które dbają o twoje kreacje

Moda wymaga pielęgnacji! Innowacje od LG, które dbają o twoje kreacje

Marka LG zaprezentowała najnowszą linię urządzeń domowych z technologią parową, które wprowadzają  nowe standardy w naszych garderobach, zachowując, jakość ubrań oraz pielęgnując nawet najdelikatniejsze tkaniny.

Dzięki LG Styler zapomnisz o prasowaniu i pralni chemicznej!

Wielogodzinne prasowanie? Problemy z odpowiednim odprasowaniem kantów i trudnych zagnieceń? Kosztowna pralnia chemiczna, która zabiera nam ceny czas i używa szkodliwe dla tkanin i skóry detergenty?   LG stworzyło unikalną szafę, która pomoże nam zapomnieć o tego typu problemach.
LG Styler to innowacyjna szafa parowa, dzięki której w 30 minut przygotujesz swoją garderobę na sezon jesienno-zimowy, odświeżysz płaszcze, marynarki, drogie garnitury oraz cenne kreacje nie używając przy tym żadnych zmiękczaczy i środków chemicznych. A stanie się tak, dzięki właściwościom pary, która posiada wiele zastosowań.
Po pierwsze para wnika w ubrania, dezynfekuje i eliminuje nieprzyjemne zapachy, którymi przesiąkły ubrania po całym sezonie leżenia w garderobie, jak również usuwa zapachy po wieczornej kolacji w egzotycznej restauracji czy dymie papierosowym. Od teraz koniec z wyczuwalnym zapachem wczorajszej imprezy. Co więcej, szafa LG nie tylko zdezynfekuje, ale również wysuszy grube płaszcze, które przesiąkły jesienną mżawką dbając przy tym o zachowanie ich prawidłowego fasonu i dobrej kondycji.
LG zdaje sobie sprawę jak frustrujące może być prasowanie dla współczesnej, zapracowanej pary, dlatego tworzy rozwiązania, które pomagają nam oszczędzić czas na co dzień. I taką innowacją jest właśnie szafa LG Styler, która posiada także właściwości prostujące zagniecenia w zaledwie 30 minut. Wstając rano do pracy wkładamy po praniu koszulę czy bluzkę do Stylera i w takcie śniadania, ubrania są gotowe do założenia w 30 min., a my nie tracimy cennego czasu na żmudne prasowanie.
LG zdaje sobie również sprawę jak frustrujące może być prasowanie kantów w spodniach od garnituru i wykorzystując właściwości szafy parowej, zastosowało w niej specjalne do tego urządzenie.  Wystarczy powiesić spodnie na drzwiach szafy w specjalnej prasowalnicy, a urządzenie samo stworzy niezbędny dla każdego biznesmena efekt „w kant”.

Pranie i suszenie nastawione na pielęgnację Twojej garderoby

Przygotowując swoją garderobę za jesień i zimę odkopujemy w szafach ciepłe swetry, szaliki i czapki, które nie są brudne, ale po pół roku już dość nieświeże, czy po prostu zatęchłe. Zamiast uruchamiać cały cykl prania, marnować proszek i czas, można je jedynie odświeżyć.  LG w swoich najnowszych, parowych pralkach i pralko suszarkach stworzyło program „odświeżania parowego”, dzięki któremu w 20 minut można zdezynfekować  i pozbyć się nieprzyjemnych zapachów z ubrań, bez uruchamiania całego cyklu prania. Dzięki temu nasza garderoba na zimę jest odświeżona i gotowa do założenia w 20 minut kiedy pojawią się mrozy.
Dodatkowo funkcja AllergyCare w pralkach, pralkosuszarkach czy nowych suszarkach LG tworzy dezynfekującą parę, która oczyszcza ubrania, jednocześnie je pielęgnując. Dzięki niej można usunąć aż 99,9% alergenów z roztoczy, które kryją się w ubraniach przechowywanych w szafach.

Jeszcze nigdy pielęgnacja wymagających tkanin nie była tak łatwa

A co z suszeniem delikatnych tkanin czy swetrów,  które nie lubią wysokiej temperatury, co z drogimi kreacjami i marynarkami?  Nowe suszarki LG posiadają opcję delikatnej, ale zarazem skutecznej pielęgnacji odzieży, dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii nawiewu ciepłego powietrza w  optymalnej temperaturze ok. 50- 60 stopni do wnętrza suszarki. Dzięki temu zapobiega kurczeniu się, zbieganiu oraz uszkodzeniom ubrań, przez co mogą służyć nam dłużej doskonałym fasonie.

Aplikacja LG dostosowana do nadchodzących trendów w modzie

Podążając za zmieniającymi się co sezon trendami na rynku odzieżowym oraz w modzie, LG stworzyło aplikację LG SmartThinQ™ (do pobrania w sklepie Play), dzięki której możemy nie tylko sterować pralką, suszarką, ale również podmieniać programy prania w zależności od trendujących  materiałów czy rodzaju ubrań o jakich marzymy.
Teraz nie jesteśmy już ograniczeni ilością programów na wyświetlaczu w momencie zakupu pralki, gdyż LG daje dużo szerszy wybór dzięki aplikacji mobilnej. Posiada ona aż 44 nowe programy z możliwością wgrania do pralki, dostosowując do rodzaju ubrań jakie pierzemy czy suszymy. Może to być pranie, odświeżanie satynowych sukienek, koronkowej bielizny, ubranek dziecięcych, specjalistycznej odzieży sportowej na nasz fitness czy obuwia sportowego.
Od teraz dzięki LG, trendy w modzie bazujące na nowych materiałach zyskują właściwą i dostosowaną pielęgnację.
Załączniki

Pobierz wszystkie

LG_15.jpg

grafika | 2,56 MB

Pobierz
LG_14.jpg

grafika | 2,42 MB

Pobierz
LG_2.jpg

grafika | 2,32 MB

Pobierz
LG_4.jpg

grafika | 1,77 MB

Pobierz
LG_13.jpg

grafika | 1,54 MB

Pobierz
LG_3.jpg

grafika | 1,48 MB

Pobierz
LG_5.jpg

grafika | 1,31 MB

Pobierz
LG_7.jpg

grafika | 1,29 MB

Pobierz
LG_16.jpg

grafika | 1,26 MB

Pobierz
LG_8.jpg

grafika | 1,2 MB

Pobierz
LG_6.jpg

grafika | 1,08 MB

Pobierz
LG_11.jpg

grafika | 1020 KB

Pobierz
LG_12.jpg

grafika | 889 KB

Pobierz
LG_21.jpg

grafika | 803 KB

Pobierz
LG_17.jpg

grafika | 726 KB

Pobierz
LG_20.jpg

grafika | 717 KB

Pobierz
LG_10.jpg

grafika | 684 KB

Pobierz
LG_9.jpg

grafika | 697 KB

Pobierz
LG_19.jpg

grafika | 630 KB

Pobierz
LG_18.jpg

grafika | 606 KB

Pobierz
LG_1.jpg

grafika | 962 KB

Pobierz
INFORMACJA_PRASOWA_Moda wymaga pielęgnacji!.docx

docx | 41,7 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Pełna gama telewizorów LG OLED po raz pierwszy w Polsce na Audio Video Show 2018

Podczas Audio Video Show 2018 w Warszawie LG po raz pierwszy w Polsce zaprezentuje telewizor OLED z serii G. Oznacza to, że wszyscy odwiedzający PGE Narodowy w dniach 16-18 listopada będą mogli zobaczyć w jednym miejscu pełną gamę telewizorów LG ThinQ OLED. Ponadto, w so
LG prezentuje nowy smartfon LG G7 fit oraz słuchawki LG Tone Platinum SE z Asystentem Google

Od 8 listopada w Polsce dostępny jest LG G7 fit – smartfon, który łączy w sobie najważniejsze funkcje z flagowego LG G7 ThinQ z ceną urządzeń klasy średniej. LG G7 fit wyposażony jest w aparat wspierany przez sztuczną inteligencję, 6,1-calowy ekran QHD+ FullVision Super
Rewolucja w praniu! LG wprowadza do Polski innowacyjny LG Styler, pralki parowe oraz nową kategorię suszarek

Od dzisiaj na polskim rynku dostępne jest urządzenie, które rewolucjonizuje pranie i prasowanie. LG prezentuje LG Styler, szafę parową, która pozwala na błyskawiczne usuwanie przykrych zapachów oraz bakterii i alergenów. Firma LG zaprezentowała również pralki parowe i su
Broń antyalergicznego rażenia - technologia parowa LG pomocna w zwalczaniu alergii

Sprzęty domowe są tak dobre na ile mogą nam pomóc pozbyć się problemu. Marka LG projektuje  innowacje w sprzętach domowych, które nie tylko pomagają sprostać codziennym żmudnym obowiązkom, ale również wspomagają walkę z alergiami. Na rynek trafiła właśnie linia innowacyj
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.