Broń antyalergicznego rażenia - technologia parowa LG pomocna w zwalczaniu alergii
Broń antyalergicznego rażenia - technologia parowa LG pomocna w zwalczaniu alergii

Broń antyalergicznego rażenia - technologia parowa LG pomocna w zwalczaniu alergii

Sprzęty domowe są tak dobre na ile mogą nam pomóc pozbyć się problemu. Marka LG projektuje  innowacje w sprzętach domowych, które nie tylko pomagają sprostać codziennym żmudnym obowiązkom, ale również wspomagają walkę z alergiami. Na rynek trafiła właśnie linia innowacyjnych sprzętów domowych z technologią parową, które pomagają pozbyć się bakterii oraz alergii m.in. na roztocza u dzieci i dorosłych.

Ubrania i pościel wolne od alergenów

LG zastosowało innowacyjną technologię parową TrueSteam™ w najnowszych pralkach,  pralko-suszarkach jak również niespotykanej dotychczas w Polsce szafie parowej LG Styler, dzięki czemu pranie i odświeżanie materiałów zyskuje dodatkową wartość jaką jest zabijanie, a następnie usuwanie alergenów ze skutecznością 99,9%, co potwierdziły badania British Allergy Foundation.
Technologia parowa TrueSteam™ zastosowana została na etapie prania ale również odświeżania ubrań, zabawek pluszowych oraz innych materiałów, które są trudne w czyszczeniu lub czasem nie należy ich prać w zwykłej pralce, a które mają kontakt z naszymi dziećmi.

Jak to działa?

W trakcie prania antyalergicznego LG wytworzona zostaje optymalna temperatura, która rozpuszcza i zabija alergeny np. roztoczy w procesie emisji pary. Następnie rozpuszczone alergeny zostają usunięte z odzieży podczas płukania i w procesie wirowania eliminowane na zewnątrz. Dzięki temu pralki i pralko suszarki LG nie tylko zabijają alergeny, ale również są w stanie skutecznie usunąć pozostałości po nich z ubrań, które nosimy i pościeli w której śpimy.
Co więcej technologia parowa od LG jest alternatywą dla odplamiaczy chemicznych, które mogą powodować podrażnienia skórne alergików. Dzięki parze, zwiększona jest efektywność głębszego czyszczenia przez co może skuteczniej wywabiać uporczywe plamy z ubranek dziecięcych.
Technologia TrueSteam™ zastosowana jest także w innowacyjnej szafie parowej LG Styler, która za pomocą generatora pary i ciepłego powietrza likwiduje bakterie, zabije alergeny i działa odkażająco na wszelkiego rodzaju pluszowe zabawki, maskotki mające nieustanny kontakt ze skórą dziecka w jego objęciach.

Mięciutkie bez chemii

Każdy rodzic chciałby otoczyć swoje dziecko miękkimi ubrankami, pościelą czy ręcznikami, jednakże używanie płynów do zmiękczania może wywoływać świąd, wysypkę czy podrażnienia skóry. LG wprowadzając technologię parową TrueSteam, stworzyło możliwość zmiękczania tkanin wyłącznie za pomocą pary wodnej, bez udziału chemicznych płynów, co dla alergików jest niezwykle istotne. Od tej pory, nie trzeba już używać drażniących płynów, aby pościel, ręczniki czy ubrania stały się miękkie, gładkie i puszyste. Para wodna jest w pełni naturalna i pozbawiona drażniących substancji, dzięki czemu jest w stanie zmiękczać ubranka dzieci nie powodując żadnych podrażnień.

Suszy i zabija

Powiększona rodzina oznacza nie tylko częste prania, ale również potrzebę błyskawicznego suszenia. I ten etap jest również doskonałą okazją dla LG do pozbycia się szkodliwych alergenów oraz bakterii przenoszących choroby. W swoich najnowszych suszarkach LG wprowadziło funkcję Allergy Care z programem antyalergicznym, w którym do bębna zostaje nadmuchiwane ciepłe powietrze, dzięki czemu można uzyskać temperaturę nawet do 60 stopni. Tym samym funkcja antyalergiczna LG jest w stanie usunąć 99,9% alergenów m.in. szkodliwych roztoczy kurzu domowego powodującego zapalenie skóry czy problemy z oddychaniem.

Zyskaj więcej czasu i miejsca z LG

Każda rodzina zmaga się z ciągłym praniem i suszeniem. Zabiera to wiele czasu, często walczymy z uporczywymi plamami, a suche i wyprasowane ubrania muszą być zawsze pod ręką. Dzięki pralkosuszarkom i suszarkom LG zyskujemy cenny czas – inteligentne programy parowe same dostosowują długość i parametry potrzebne do szybkiego wyprania czy wysuszanie ubrań. Suszarka natomiast sprawia, że możemy pożegnać się z widokiem porozkładanego prania w salonie, które nie tylko zabiera przestrzeń, ale psuje również estetykę.
Załączniki

Pobierz wszystkie

LG_15.jpg

grafika | 2,56 MB

Pobierz
LG_14.jpg

grafika | 2,42 MB

Pobierz
LG_2.jpg

grafika | 2,32 MB

Pobierz
LG_4.jpg

grafika | 1,77 MB

Pobierz
LG_13.jpg

grafika | 1,54 MB

Pobierz
LG_3.jpg

grafika | 1,48 MB

Pobierz
LG_5.jpg

grafika | 1,31 MB

Pobierz
LG_7.jpg

grafika | 1,29 MB

Pobierz
LG_16.jpg

grafika | 1,26 MB

Pobierz
LG_8.jpg

grafika | 1,2 MB

Pobierz
LG_6.jpg

grafika | 1,08 MB

Pobierz
LG_11.jpg

grafika | 1020 KB

Pobierz
LG_1.jpg

grafika | 962 KB

Pobierz
LG_12.jpg

grafika | 889 KB

Pobierz
LG_21.jpg

grafika | 803 KB

Pobierz
LG_17.jpg

grafika | 726 KB

Pobierz
LG_20.jpg

grafika | 717 KB

Pobierz
LG_9.jpg

grafika | 697 KB

Pobierz
LG_10.jpg

grafika | 684 KB

Pobierz
LG_19.jpg

grafika | 630 KB

Pobierz
LG_18.jpg

grafika | 606 KB

Pobierz
INFORMACJA_PRASOWA_Broń antyalergicznego rażenia.docx

docx | 39,1 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Pełna gama telewizorów LG OLED po raz pierwszy w Polsce na Audio Video Show 2018

Podczas Audio Video Show 2018 w Warszawie LG po raz pierwszy w Polsce zaprezentuje telewizor OLED z serii G. Oznacza to, że wszyscy odwiedzający PGE Narodowy w dniach 16-18 listopada będą mogli zobaczyć w jednym miejscu pełną gamę telewizorów LG ThinQ OLED. Ponadto, w so
LG prezentuje nowy smartfon LG G7 fit oraz słuchawki LG Tone Platinum SE z Asystentem Google

Od 8 listopada w Polsce dostępny jest LG G7 fit – smartfon, który łączy w sobie najważniejsze funkcje z flagowego LG G7 ThinQ z ceną urządzeń klasy średniej. LG G7 fit wyposażony jest w aparat wspierany przez sztuczną inteligencję, 6,1-calowy ekran QHD+ FullVision Super
Rewolucja w praniu! LG wprowadza do Polski innowacyjny LG Styler, pralki parowe oraz nową kategorię suszarek

Od dzisiaj na polskim rynku dostępne jest urządzenie, które rewolucjonizuje pranie i prasowanie. LG prezentuje LG Styler, szafę parową, która pozwala na błyskawiczne usuwanie przykrych zapachów oraz bakterii i alergenów. Firma LG zaprezentowała również pralki parowe i su
Moda wymaga pielęgnacji! Innowacje od LG, które dbają o twoje kreacje

Marka LG zaprezentowała najnowszą linię urządzeń domowych z technologią parową, które wprowadzają  nowe standardy w naszych garderobach, zachowując, jakość ubrań oraz pielęgnując nawet najdelikatniejsze tkaniny.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.