ZAPOMNIJ WSZYSTKO CO WIESZ O TELEWIZORACH - LG OTWIERA NOWY ROZDZIAŁ NA RYNKU TELEWIZORÓW OLED
Firma LG właśnie zaprezentowała w Polsce najnowsze telewizory OLED, w tym model o nowatorskim designie „Picture-on-Wall”, który stanowi prawdziwą rewolucję technologiczną.
TELEWIZORY LG 4K 2017 OTRZYMUJĄ CERTYFIKAT JAKOŚCI EUROFINS
Najwyższa jakość potwierdzona przez ekspertów. Telewizory LG OLED 4K oraz UHD 4K z ogromnymi możliwościami HDR 
Mój świat w mojej dłoni – LG G6 oficjalnie w Polsce
Najnowszy flagowiec LG G6 dostępny na polskim rynku w specjalnej ofercie przedsprzedażowej już od 3 kwietnia.
Wyjątkowy projekt LG na targach MILANO DESIGN WEEK
By stworzyć ten wyjątkowy projekt, firma LG nawiązała współpracę ze światowej sławy projektantem Tokujinem Yoshioką, znanym z nowatorskich, eksperymentalnych technik, dzięki którym jest w stanie odzwierciedlić piękno natury oraz złożoność ludzkich zmysłów.
LG G6 najlepszym smartfonem na MWC 2017
Podczas targów MWC 2017 smartfon LG G6 zdobył aż 31 nagród oraz wyróżnień przyznawanych przez międzynarodowe magazyny oraz serwisy internetowe.
Smartfon dla wymagających - premiera LG X Power2 na MWC 2017
Podczas trwających w Barcelonie targów Mobile World Congress 2017, firma LG Electronics zaprezentowała smartfon stworzony z myślą o osobach szukających urządzeń z wysoko wydajną baterią i dużym wyświetlaczem. Nowy model LG X power2 świetnie sprawdzi się podczas gier czy odtwarzania wymagających plików multimedialnych.
LG wprowadza na rynek serię smartfonów, które prawdopodobnie kupisz w tym roku
Nowe smartfony na LG K10, LG K8 oraz LG K4 w wersjach na rok 2017 to telefony przeznaczone dla szerokiej grupy odbiorców, którzy poszukują rozwiązań rodem z flagowców LG w bardziej przystępnej cenie.
Rewolucyjne technologie LG w Europie – nowe linie OLED I Super UHD na Innofest 2017
Podczas InnoFest Europe 2017 LG Electronics zaprezentował najnowszą linię urządzeń zapewniających rozrywkę w domu, które stworzono na potrzeby europejskiego rynku. 
LG wprowadza na rynek lodówkę INSTAVIEW
Jako czołowy gracz na światowym rynku lodówek, LG Electronics (LG) zaprezentuje swoją innowacyjną lodówkę InstaView Door-in-Door™ podczas tegorocznego Innofest Europe, który odbędzie się na Krecie. Lodówka jest już powszechnie kojarzona z inteligentnym ekranem dotykowym i nowatorską funkcją Knock-On, która nie tylko pozwala zaoszczędzić energię, ale także zachować elegancki i nowoczesny wygląd urządzenia.
1
2
3
4